Airspeeder – eVTOL – EXA

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Airspeeder – eVTOL – EXA, best Drone and Aircraft Mk3 Star Wars. Svět je připraven na pokročilou leteckou mobilitu a do historie se zapíše první závodní série na světě pro létající elektromobily. Airspeeder a EXA představují budoucnost motoristického sportu a poutavou a vzrušující přehlídkou potenciálu elektrických létajících automobilů, která je rozhodující revolucí mobility této generace.

Airspeeder Mk3

Airspeeder dnes hrdě odráží dědictví průkopníků automobilového a leteckého průmyslu, jako jsou Enzo Ferrari, Karl Benz, John Alcock a Arthur Brown, kteří se zapsali do historie prostřednictvím prvních letů plnohodnotného elektrického létajícího závodního vozu, dálkově pilotovaného Alauda Mk3.

Vize společnosti Airspeeder přinese nejvíce vzrušující a na budoucnost zaměřený motoristický sport na planetě. Po úvodní bezobslužné sezóně se elitní piloti vydají na oblohu, aby závodili prop-to-prop, zatímco navigovali elektronicky řízené závodní dráhy na obloze nad některými z vizuálně nejatraktivnějších scenérií na světě. Tato multirotorová elektrická vozidla s posádkou definují novou éru pokročilé letecké mobility (AAM).

Na těchto závodech uvidí elitní piloti z prostředí letectví, motoristického sportu a eSportu, aby mohli dálkově pilotovat závodní plavidla s elektrickým vertikálním vzletem a přistáním na světě (eVTOL). Tito piloti budou dálkově ovládat své speedery v závodech napříč elektronicky řízenými sky-tracky s podporou Augmented Reality. Diváci budou sledovat prostřednictvím digitálních streamů, které ukazují plný dynamický potenciál vozidel, která mají větší poměr tahu k hmotnosti než stíhačka F15.

eVTOL

eVTOL je nová online publikace od MHM Publishing, vydavatelů časopisů Vertical a Skies. Od svého založení v roce 2002 poskytli oceňované pokrytí konvenčních vertikálních vzletových a přistávacích letadel, přičemž Vertical je nyní největším a nejdůvěryhodnějším časopisem pro vrtulníky na světě. Nyní, s příchodem nové třídy elektrických a hybridních elektrických letadel VTOL, vytvořili eVTOL.com, aby poskytli cílené a podrobné pokrytí tohoto rozvíjejícího se odvětví.

EXA Series

EXA Series je první závodní série společnosti Airspeeder. Až čtyři týmy budou v roce 2021 soutěžit ve třech samostatných soutěžích po celém světě. Budou závodit „blade-to-blade“ na místech nepřístupných pro tradiční motoristický sport. Publikum bude moc závody sledovat prostřednictvím globálních streamů.

PRVNÍ LÉTAJÍCÍ ZÁVODNÍ AUTO NA SVĚTĚ


Video:​ Airspeeder Mk3

Flying Car Racing Is Here | Airspeeder: EXA Series First Flight
Airspeeder - eVTOL - EXA
Airspeeder – eVTOL – EXA
Reklama

Mohlo by se vám líbit