Antonínovo pekařství

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Antonínovo pekařství je místo, kde pekaři před očima zákazníků kouzlí při přípravě těsta, kde pečou ty nejlepší rohlíky a ten nejchutnější chleba. Místo, kam lidé chodí nakupovat s chutí, kde se pokaždé mohou zamilovat do nového kousku sladkosti, polévky či vůně dobře upražené kávy. Přejí si u zákazníků probudit touhu vracet se, poznat a ocenit kvalitu dobrého pečiva, jídla a kávy.

Jak to vzniklo?

Na nápad přišel majitel před několika lety při cestování po Německu. Uvědomil si, jak moc chybí tamní pekárny a kavárny s produkty dělanými kvalitně a z poctivých surovin. A hlavně čerstvé – opravdu upečené na místě. Německá kuchyně je nám tradičně blízká co se týká pečiva a sladkých jídel, proto se inspirovali právě tam a to i díky jejich poctivému přístupu.

Jak roste skvělé pekařství

První pekařství otevřeli v lednu 2014 na Vinohradech u náměstí Jiřího z Poděbrad. Jeho ohlas a úspěch dodal energii do plánování další pobočky, kterou otevřeli na jaře v roce 2016 v blízkých Vršovicích a po roce se rozrostli až do Karlína s výhledem na dominantu Karlínského náměstí kostel sv. Cyrila a Metoděje. Další pekařství na sebe nedalo dlouho čekat – na Strossmayerově náměstí v Holešovicích, kousek od kostela sv. Antonína – otevřeli ve stejném roce. Zatím poslední pekařství vykouklo na mapě Prahy v Dejvicích, kde pečou chleba a všechny další dobroty od září letošního roku.


Webová stránka​

www.antoninovopekarstvi.cz


Ceník / Vstupné​

zdarma


Otevírací doba​

7:30 – 19:30

Antonínovo pekařství
Antonínovo pekařství

KRAJ

Hlavní město Praha


ADRESA

Praha 3 – Vinohrady
Laubova 4

Praha 6 – Bubeneč
Československé armády 729/28

Praha 7 – Holešovice
Strossmayerovo náměstí 11

Praha 8 – Karlín
Sokolovská 55

Praha 10 – Vršovice
Moskevská 38


Pekařství Praha


Antonínovo pekařství


Nejlepší pečivo v Praze


Nejlepší pekařství v Praze


Wolt Antoninovo pekařství


Jak uvařit


Kam na jídlo


Cukrárna Saint Tropez


Pekařství Praha, Antonínovo pekařství, Nejlepší pečivo v Praze, Nejlepší pekařství v Praze, Wolt Antoninovo pekařství.


Antonínovo pekařství

Reklama

Mohlo by se vám líbit