Apple iPhone 12 Pro a iPhone 12 mini

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Apple iPhone 12 Pro a iPhone 12 mini je nejmenší, nejtenčí a nejlehčí 5G telefon na světě. Rychlost 5G. A14 Bionic, nejrychlejší čip ve smartphonu. OLED displej od okraje k okraji. Ceramic Shield se čtyřikrát větší odolností při pádu. A noční režim na všech fotoaparátech. iPhone 12 má všechno. Včetně dvou ideálních velikostí.

Apple iPhone 12

6,1palcový Super Retina XDR displej.

Apple iPhone 12 mini

5,4palcový Super Retina XDR displej.

Ceramic Shield

Jasně odolnější než jakékoli sklo na smartphonu. 4× větší odolnost při pádu.

Apple iPhone 12 Pro a iPhone 12 mini
Apple iPhone 12 Pro a iPhone 12 mini

Pokračovat ve čtení:​

H2 Odolný

Ještě větší odolnost proti polití a pocákání.

Rychlost 5G

5G je na iPhonu ultrarychlé. Během chvilky si stáhneš třeba celý film. Můžeš streamovat video ve vyšší kvalitě. Nebo v mobilní síti volat přes FaceTime v rozlišení HD. Mnohem plynuleji. A to víc místech, protože iPhone 12 má nejlepší 5G pokrytí po celém světě.

A14 Bionic

A14 Bionic je nejrychlejší čip ve smartphonu. A posouvá hranici možného. Jeho Neural Engine zvládá bilióny operací. Nahrává v Dolby Vision, což nedokážou ani profesionální filmařské kamery. A díky mimořádné účinnosti čipu má telefon skvělou výdrž baterie. Zkrátka předběhl dobu – už teď je připravený prakticky na jakoukoli zátěž, která teprve přijde

Noční režim

Noční režim teď funguje na širokoúhlém i ultraširokoúhlém fotoaparátu. A dělá ještě hezčí záběry při slabém světle. Nový širokoúhlý fotoaparát zachycuje o 27 procent víc světla. Takže ať fotíš ve dne, nebo za svitu měsíce, dosáhneš detailů a barev, jaké dřív nebyly možné.

Noční režim se aktivuje automaticky podle množství okolního světla a dělá ostré snímky s nádherně sytými barvami. Ty jenom mačkáš spoušť. Dramaticky laděné záběry v měsíčním světle, co se dřív skoro nedaly pořídit, teď vycházejí mnohem ostřejší.

Deep Fusion

Deep Fusion při středním nebo slabém světle analyzuje různé expozice a vykreslí i ty nejmenší detaily, jako je textura dřeva, látky nebo lustrů na téhle fotce. A ultraširokoúhlý fotoaparát dodá focenému subjektu heroický rozměr.

Smart HDR 3

Smart HDR 3 vystihuje světelnou rovnováhu snímku – postava i stromy jsou prokreslené, zatímco obloha si zachovává sytou barvu, a to i v pravé poledne. Smart HDR 3 pomocí strojového učení rozpoznává scény a podle potřeby upravuje ostrost, barvy a rovnováhu bílé. I při jasném světle Smart HDR 3 dokonale zachycuje textury, tóny pleti, sytost barev a jemné detaily, takže fotky působí realističtěji.

Celý Hollywood strčíš do kapsy.

Teď můžeš nahrávat 4K HDR videa v Dolby Vision. Upravovat je ve Fotkách nebo iMovie. A pak si je přes AirPlay promítat na televizi,6 kde vyniknou všechny barvy a detaily. Jenom na iPhonu si užiješ takovýhle kinematografický zážitek jako divák i jako tvůrce. Což se hodí, když tvůj pes zrovna předvádí roztomilé kousky. Vůbec první fotoaparát, co natáčí v Dolby Vision.

Portrétní režim

Portrétní režim nechává focený subjekt ještě líp vyniknout na rozostřeném pozadí. No není to krása? Skvělé fotky ještě vylepšíš šesti působivými efekty nasvícení, jako je Studiové světlo, Přirozené světlo nebo Černobílé high‑key světlo.

Selfíčka v nočním režimu.

Noc je ten správný čas na selfíčka. Vylepšený přední fotoaparát má totiž hromadu výborných funkcí jako Deep Fusion, Smart HDR 3, nahrávání v Dolby Vision a další. Tak nahoď ten správný výraz.

Turbo. Nabito.

Magnety se pokaždé dokonale zarovnají, proto se můžeš spolehnout na rychlejší bezdrátové nabíjení.

iOS 14

iOS 14 je nabitý zkratkami, které tě dostanou přesně k tomu, co chceš. Právě když chceš.

Nejlepší pokrytí po celém světě

iPhone 12 má až 20 pásem 5G a až 32 pásem LTE – víc než jakýkoli jiný smart­phone. Bez problému se s ním připojíš po celém světě.

Rozšířená realita

Díky výkonnému čipu A14 Bionic působí nejnovější zážitky v AR naprosto realisticky. Prohlédni si starověké artefakty, udělej pitvu žáby nebo se přes Rychlý náhled AR koukni, jak se ti doma bude vyjímat nový gauč.

Víc fotek, míň čekání

Cvakáš jednu fotku za druhou? iPhone se inteligentně přizpůsobí a zrychlí zpracování, aby ti nic neuniklo.

Používej dvě čísla

Podpora dvou SIM pomocí eSIM umožňuje mít na stejném iPhonu osobní i pracovní číslo.

Prostorový zvuk Dolby Atmos

Zvuk tě obklopí ze všech stran, takže si budeš připadat jako uprostřed akce.

Magnety z recyklovaných prvků vzácných zemin

iPhone 12 obsahuje magnety ze 100% recyklovaných prvků vzácných zemin. A stejně tak i naše doplňky MagSafe.

Soukromí, základ iPhonu.

iPhone je navržený tak, aby chránil tvoje informace. Data Face ID se z tvého zařízení nikam nedostanou. Nezálohují se na iCloud ani nikam jinam. iOS ti u každé aplikace ještě před stažením ukáže, jak nakládá se soukromím uživatele. Když platíš pomocí Apple Pay, obchodník nedostane číslo tvojí platební karty.


iPhone mini


iPhone12 Pro


iPhone 12 mini


Apple iPhone 12


Tipy kam na výlety


Tipy co dělat doma


iPhone 12, iPhone mini, iPhone12 Pro, iPhone 12 mini, Apple iPhone 12.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Reklama

Mohlo by se vám líbit