Audiokniha Klasické české pohádky

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Audiokniha Klasické české pohádky kde na kompletu čtyř alb jsou nahrávky 22 nejznámějších pohádek čtených či dramatizovaných, v každém případě však interpretovaných slavnými českými herci. Nejstarší verze pohádky Dlouhý, široký a Bystrozraký je z roku 1952 s Františkem Filipovským, pokračují pohádky čtené Karlem Högerem z let 1956 až 1973 a nejmladší je Hloupý Honza z roku 1992, dramatizace s Janem Čenským.

V sestavě najdeme perly pro děti nejmladší

V sestavě najdeme perly pro děti nejmladší (O Budulínkovi, O Červené Karkulce, O perníkové chaloupce, O neposlušných kozlatech, O Popelce, O Smolíčkovi, Otesánek, O kohoutkovi a slepičce, Zlatovláska, Hrnečku vař!), humorné pohádky pro mladší školáky (Čert a Káča, Kmotr Matěj, O kocouru, kohoutu a kose, Jak se Honzík učil latinsky) i velká dramatizace pohádky O bílém hadu. Nechybí slavné Tři zlaté vlasy Děda Vševěda, O dvanácti měsíčkách ani Drak dvanáctihlavý.

Audiokniha Klasické české pohádky
Audiokniha Klasické české pohádky

České pohádky​


Klasické české pohádky


Audiokniha Klasické české pohádky​


Audioknihy


Tipy co dělat doma


Audiokniha Klasické české pohádky


Tipy co dělat doma

🎧Audiokniha Klasické české pohádky – 2022 – Kam do přírody
Klasicke ceske pohadky

Audiokniha Klasické české pohádky kde na kompletu čtyř alb jsou nahrávky 22 nejznámějších pohádek čtených či dramatizovaných, v každém

URL: https://www.alza.cz/media/klasicke-ceske-pohadky-d424639.htm?IDP=12086

Autor: Božena Němcová

Hodnocení redakce:
5
Reklama

Mohlo by se vám líbit