Audiokniha Spasitel

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Audiokniha Spasitel – Chorvatský nájemný vrah s červeným šátkem kolem krku dokončil svůj poslední úkol a opouští nepozorován místo činu. Jeho let do Záhřebu je však kvůli hustému sněžení zrušen. Následujícího dne při pohledu do ranních novin zjistí, že zastřelil nesprávného muže. Návrat do vlasti se odkládá, zadanou práci je třeba dokončit stůj co stůj. To však nebude tak jednoduché. Problémy se jen vrší, Chorvat nemá peníze, nemá kde spát, docházejí mu náboje ve zbrani, a především policie v čele s Harrym Holem už je mu na stopě. Harry přitom stojí před nelehkým úkolem – ochránit skutečnou oběť a chytit zabijáka co nejdříve. Aby to dokázal, musí se uchýlit k ještě nekonvenčnějším postupům než obvykle.

Píše se srpen 1991

Píše se srpen 1991. Na letním táboře Armády spásy je znásilněna čtrnáctiletá dívka. O 12 let později… v Oslu panuje nejen adventní atmosféra, ale také největší mráz za posledních čtyřiadvacet let. Armáda spásy pořádá na náměstí bratří Egerových tradiční předvánoční pouliční koncerty a rozdává z velkého kotle polévku potřebným. 16. prosince v podvečer se do zvuků hudby ozve výstřel. Voják stojící u kotle s polévkou padá mrtev k zemi.

Audiokniha Spasitel
Audiokniha Spasitel

Spasitel​


Audiokniha SpasitelAudioknihy


Stínadla se bouří, Záhada hlavolamu, Kniha Stínadla se bouří, Stínadla se bouří Audiokniha, Audiokniha Stínadla se bouří.


Tipy co dělat doma

🎧Audiokniha Spasitel – 2022 – Kam do přírody
Audiokniha Spasitel 1

Audiokniha Spasitel - Chorvatský nájemný vrah s červeným šátkem kolem krku dokončil svůj poslední úkol a opouští nepozorován místo činu.

URL: https://www.alza.cz/media/spasitel-d6241490.htm?IDP=12086

Autor: Jo Nesbo

Autor: K4M DO PŘÍRODY

Formát: https://schema.org/AudioBook

Hodnocení redakce:
5
Reklama

Mohlo by se vám líbit