Autocamping Rozkoš

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Autocamping Rozkoš je vhodný pro pěší turistiku, cykloturistiku spojenou s výlety po okolních památkách a přírodních rezervacích. Kemp na Rozkoši doporučujeme pro rodiny s dětmi, rodinné rekreace, školní výlety a jednodenní návštěvníky za zábavou.

Ubytování

V nabídce je téměř 450 pevných lůžek v chatkách s různým vybavením a cenovou úrovní, nové apartmány Na Stráži pro nejnáročnější rekreanty. Stanová plocha pojme 800 stanů, k dispozici je 90 karavanových stání v boxech se 150 elektrickými přípojkami. V nabídce je i zejména pro děti atraktivní ubytování v rodinných stanech Outwell.

Zábava

V areálu najdete letní kino, saunu, restauraci Na Pláži s pravidelnou hudební produkcí či dětskými diskotékami. Kolem 15 stánků s občerstvením a různým sortimentem od pečiva po oblečení či upomínkové předměty. Sportovně nadanější mohou využít služeb půjčovny koloběžek, lodiček či vodních šlapadel nebo vyzkoušet skůtry z půjčovny na recepci.

V nabídce

V nabídce jsou i plavby po severní části Rozkoše s výkladem, pod vedením zkušených vůdců plavidel. Areál disponuje hřišti pro volejbal, nebo dostatečně velkými travnatými plochami pro plážové hry. Své místo zde najdou příznivci rybaření a individuálních vodních sportů.


Webová stránka​

www.atcrozkos.cz


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Autocamping Rozkoš
Autocamping Rozkoš

Video:​ Autocamping Rozkoš

Rozkoš, Česká Skalice

KRAJ

Královéhradecký kraj


ADRESA

552 03 Česká Skalice
Třída T.G.Masaryka 836


GPS souřadnice​

50.3987764N
16.0627239E


Kemp Rozkoš


Autokemp Rozkoš


Kemp Rozkoš mapa


Autocamping Rozkoš


Kemp Rozkoš ubytování


Kam do kempu


Koupaliště v Praze


Karavan kemp Valek


Kemp Rozkoš, Autokemp Rozkoš, Kemp Rozkoš mapa, Autocamping Rozkoš, Kemp Rozkoš ubytování.


Autocamping Rozkoš

Reklama

Mohlo by se vám líbit