Autocamping Rozkoš

Autocamping Rozkoš

Tipy: KAM DO PŘÍRODY
Publikováno: Poslední aktualizace

Autocamping Rozkoš je vhodný pro pěší turistiku, cykloturistiku spojenou s výlety po okolních památkách a přírodních rezervacích. Kemp na Rozkoši doporučujeme pro rodiny s dětmi, rodinné rekreace, školní výlety a jednodenní návštěvníky za zábavou.

Více informací:

Ubytování

V nabídce je téměř 450 pevných lůžek v chatkách s různým vybavením a cenovou úrovní, nové apartmány Na Stráži pro nejnáročnější rekreanty. Stanová plocha pojme 800 stanů, k dispozici je 90 karavanových stání v boxech se 150 elektrickými přípojkami. V nabídce je i zejména pro děti atraktivní ubytování v rodinných stanech Outwell.

Zábava

V areálu najdete letní kino, saunu, restauraci Na Pláži s pravidelnou hudební produkcí či dětskými diskotékami. Kolem 15 stánků s občerstvením a různým sortimentem od pečiva po oblečení či upomínkové předměty. Sportovně nadanější mohou využít služeb půjčovny koloběžek, lodiček či vodních šlapadel nebo vyzkoušet skůtry z půjčovny na recepci.

V nabídce jsou i plavby po severní části Rozkoše s výkladem, pod vedením zkušených vůdců plavidel. Areál disponuje hřišti pro volejbal, nebo dostatečně velkými travnatými plochami pro plážové hry. Své místo zde najdou příznivci rybaření a individuálních vodních sportů.

Autocamping Rozkoš
Autocamping Rozkoš

INFORMACE

Webová stránka

Ceník / Vstupné

Otevírací doba

Celoročně

Adresa

552 03 Česká Skalice
Třída T.G.Masaryka 836

GPS souřadnice

50.3987764N
16.0627239E

Kemp Rozkoš, Autokemp Rozkoš, Kemp Rozkoš mapa, Autocamping Rozkoš, Kemp Rozkoš ubytování.

Kemp Rozkoš

Autokemp Rozkoš

Kemp Rozkoš mapa

Autocamping Rozkoš

Kemp Rozkoš ubytování

Kemp Rozkoš, Autokemp Rozkoš, Kemp Rozkoš mapa, Autocamping Rozkoš, Kemp Rozkoš ubytování.

Reklama

Mohlo by se vám líbit