Autokemp Skalice

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Autokemp Skalice nabízí ubytování v chatičkách, garsonkách, apartmánech, v karavanu a ve stanu. Kolem kempu Skalice prochází mnoho turistických tras a cyklotrasy v okolí jsou ideální pro aktivní odpočinek. Ale také zde najdete posezení na mole, restaurace s vinárnou, letní restaurace s výhledem na přehradu a pro zabavení dětí slouží dětské hřiště v kempu.

Pokoje

Ke všem apartmánům, studiím a garsoniérám patří samostatná koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením, při pobytu v chatkách nebo stanech jsou sprchy a toalety společné. Apartmány a studia mají také vybavené kuchyňské linky, garsonky v přízemí hlavní budovy jsou bezbariérově přístupné.

Dostupnost

Ke Slapské přehradě pojedete z Prahy po silnici č. 102, do Autocampu Skalice Slapy se dostanete po odbočení u obce Buš. Vlakové nádraží v Dobříši je odtud necelých 20 kilometrů daleko, linkové autobusy vás dovezou do 3 kilometry vzdálené vesnice Buš.

Autokemp nabízí

Možnost posezení na mole, restaurace s vinárnou (noční provoz), letní restaurace s výhledem na přehradu, stánek rychlého občerstvení, obchůdek s potravinami. Internet funguje v celém kempu bezplatně přes wi-fi. Na své si přijdou příznivci aktivního odpočinku i rybáři. Ubytování s domácím zvířetem je možné za příplatek. V areálu je také prostor pro parkování obytných aut a karavanů s možností připojení k elektrické síti. Automobil zaparkujete za poplatek přímo v areálu kempu.


Webová stránka​

www.slapy-ubytovani.cz


Ceník / Vstupné​

od100 Kč


Otevírací doba​

Od dubna do října

Autokemp Skalice
Autokemp Skalice

KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Slapy 252 08
Slapy 382


GPS souřadnice​

49.8025017N
14.4221831E


Skalice kemp


Autokemp Skalice


Kemp Skalice Slapy


Slapy kemp Skalice


Kam do kempu


Autokemp Ždáň


Kemp Skalice, Skalice kemp, Autokemp Skalice, Kemp Skalice Slapy, Slapy kemp Skalice.


Autokemp Skalice

Reklama

Mohlo by se vám líbit