Autokemp Skalice

Autokemp Skalice

Tipy: KAM DO PŘÍRODY
Publikováno: Poslední aktualizace

Autokemp Skalice nabízí ubytování v chatičkách, garsonkách, apartmánech, v karavanu a ve stanu. Kolem kempu Skalice prochází mnoho turistických tras a cyklotrasy v okolí jsou ideální pro aktivní odpočinek. Ale také zde najdete posezení na mole, restaurace s vinárnou, letní restaurace s výhledem na přehradu a pro zabavení dětí slouží dětské hřiště v kempu.

Více informací:

Pokoje

Ke všem apartmánům, studiím a garsoniérám patří samostatná koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením, při pobytu v chatkách nebo stanech jsou sprchy a toalety společné. Apartmány a studia mají také vybavené kuchyňské linky, garsonky v přízemí hlavní budovy jsou bezbariérově přístupné.

Dostupnost

Ke Slapské přehradě pojedete z Prahy po silnici č. 102, do Autocampu Skalice Slapy se dostanete po odbočení u obce Buš.

Vlakové nádraží v Dobříši je odtud necelých 20 kilometrů daleko, linkové autobusy vás dovezou do 3 kilometry vzdálené vesnice Buš.

Autokemp Skalice nabízí

Možnost posezení na mole, restaurace s vinárnou (noční provoz), letní restaurace s výhledem na přehradu, stánek rychlého občerstvení, obchůdek s potravinami. Internet funguje v celém kempu bezplatně přes wi-fi. Na své si přijdou příznivci aktivního odpočinku i rybáři. Ubytování s domácím zvířetem je možné za příplatek. V areálu je také prostor pro parkování obytných aut a karavanů s možností připojení k elektrické síti. Automobil zaparkujete za poplatek přímo v areálu kempu.

Autokemp Skalice
Autokemp Skalice

INFORMACE

Webová stránka

Ceník / Vstupné

——–

Otevírací doba

Od dubna do října

Adresa

Slapy 252 08
Slapy 382

GPS souřadnice

49.8025017N
14.4221831E

Kemp Skalice, Skalice kemp, Autokemp Skalice, Kemp Skalice Slapy, Slapy kemp Skalice.

Kemp Skalice

Skalice kemp

Autokemp Skalice

Kemp Skalice Slapy

Slapy kemp Skalice

Kemp Skalice, Skalice kemp, Autokemp Skalice, Kemp Skalice Slapy, Slapy kemp Skalice.

Reklama

Mohlo by se vám líbit