Autokemp U letadla

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Autokemp U letadla nabízí výhodnou základnu pro pěší výlety po nejbližším okolí obce Seč. Rodiny s dětmi naleznou v kempu skutečně klidné zázemí pro svou rekreaci. Dětský koutek v areálu kempu s pískoviště, prolézačkami a skluzavkou. V okolí autokempu naleznete řadu cyklostezek pro krátké i delší výlety po okolí. Možnost krásného koupání v blízkém jezeře přehradní nádrže, kde lze půjčit lodičku a užít si výlet po vodní hladině s překrásným výhledem na zříceninu hradu Oheb.

Autokemp

Možnost koupání v sečské přehradě v blízkosti kempu cca 500m. Kapacita ubytování v ubytovně je 36 lůžek. Kapacita ubytování v chatkách je 94 lůžek. Kapacita míst pro stany a karavany je 200 míst. WC a umývárny se sprchami na volné ploše kempu.

Autokemp nabízí

Možnost úschovy kol návštěvníků, Možnost využití internetu WiFi připojení, Do autokempu můžete s sebou vzít i své čtyřnohé miláčky, Ohniště na volné ploše campu k volnému použití, Půjčování dětských motorových čtyřkolek, Procházky po okolí a poutavé výlety, Ping-pongový stůl, Kulečník, Stolní fotbal, ,Venkovní šachovnice, Venkovní člověče nezlob se, Trampolína 4,5 m, Dětské houpačky.

K dispozici je

K dispozici je 50 přípojek el.energie (do 6 A) pro stany a karavany. Autokemp má orientační noční osvětlení. Parkování automobilů je možné přímo u chatek, hotelu i stanů. Možnost stravování a občerstvení v restauraci v areálu kempu. Možnost výměny plynových bomb k vařičům. Na ploše kempu je volně k dispozici kuchyňka se sporáky a dřezy. Možnost zapůjčení vybraných sportovních potřeb.


Webová stránka​

www.autocamp.estranky.cz


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Autokemp U letadla
Autokemp U letadla

Pokračovat ve čtení:​

Luxusní karavany

K dispozici jsou dále luxusní karavany vybavené barevnou TV, lednicí, vařičem a základním nádobím. Parkování je možné přímo u chatek. Umývárny a WC jsou společné.

Restaurace

Je zde restaurace, kde se můžete stravovat i večer posedět a stánek, kde si můžete nakoupit základní potraviny a jiné drobné smíšené zboží. Restaurace je na jaře a na podzim vytápěna.

Ubytování v ubytovně hotelového typu

Pokoj 2-lůžkový 420 Kč, Pokoj 3-lůžkový 600 Kč, Pokoj 4-lůžkový 600 Kč, Apartmán 2-lůžkový 700 Kč, Rekreační poplatek 18 Kč.

Ubytování ve vybavených karavanech

Karavan plně vybavený 600 Kč, Rekreační poplatek 18 Kč.

Ubytování v chatkách

Dvoulůžková chatka 420 Kč, Třílůžková chatka 600 Kč, Čtyřlůžková chatka 800 Kč, Chatka typu LUX 1100 Kč, Rekreační poplatek 18 Kč.

Apartmány

Dále je zde možnost se ubytovat v plně vybaveném 2 lůžkovém apartmánu s vlastní kuchyňkou, sprchou a WC.

V ubytovně je možné

V ubytovně je možné ubytování ve 3 lůžkových nebo 4 lůžkových pokojích se základním nábytkem, lůžkovinami a mycím koutem s umyvadlem. V ubytovně jsou k dispozici lednice. Společná WC a umývárny se sprchou pro pokoje jsou v obou podlažích ubytovny.

Chatky

Chatky jsou dřevěné se 3 nebo 4 lůžky, je do nich zavedena elektřina a jsou vybaveny základním nábytkem, lednicí a lůžkovinami. Čtyřlůžkové chatky a chatky LUX mají své WC a přívod vody s umyvadlem.

Stany

Stany a vlastní karavany je možné umístit libovolně na volné ploše, parkování je samozřejmě možné přímo u stanů a karavanů, můžete rovněž využít elektrickou přípojku.


KRAJ

Pardubický kraj


ADRESA

538 07 Seč
K Přehradě 515


GPS souřadnice​

49.8389856N
15.6617508E


Kempy Seč


U letadla Seč


Kemp U letadla


Kemp U letadla Seč


Autokemp U letadla Seč


Kam do kempu


Lesní tábořiště Nebřich


Kempy Seč, U letadla Seč, Kemp U letadla, Kemp U letadla Seč, Autokemp U letadla Seč.


Autokemp U letadla

Reklama

Mohlo by se vám líbit