Autokemp Ždáň

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Autokemp Ždáň nabízí písečnou pláž, která se mírně svažuje do vody, ideální pro rodiny s malými dětmi. V kempu Ždáň je půjčovna lodiček, vodních šlapadel, surfů, ale také možnost si zahrát tenis a minigolf. Areál je vybaven sociálním zařízením a sprchami.

Kemp Ždáň nabízí

Kemp Ždáň nabízí 30 čtyřlůžkových chatek a místa pro stany a obytné přívěsy s možností napojení na elektrickou síť. Areál je vybaven sociálním zařízením a sprchami. Je zde i kuchyňka vybavená í chladícími boxy a vařiči. Návštěvníci mají možnost stravování v restauraci. V okolí lze navštívit řadu kulturních památek jako Konopiště, Karlštejn, Koněpruské jeskyně, Orlík, Kamýk, Zdíkovec, Dobříš a řadu dalších krásných míst.. Výlety na palubách výletních lodí po Slapském jezeře

Na co se můžete těšit

Ubytování ve čtyřlůžkových chatách, Nebo 1x chata pro 6 osob (kuchyň, sprchy s teplou vodou), Plocha pro stany a karavany, Společná kuchyňka s elektrickými vařiči a chladícími boxy, Zahradní restaurace (snídaně, obědy, večeře), Půjčovna lodí, Vodní šlapadla, Surfy, Stolní tenis, Minigolf, Rybaření, Pěší turistika, Cykloturistika.


Webová stránka​

www.zdan.wz.cz


Ceník / Vstupné​

od 100 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Autokemp Ždáň
Autokemp Ždáň

Video:​ Autokemp Ždáň

Slapy – Ždáň / Rabyně

KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Slapy 252 08


GPS souřadnice​

49.7970392N
14.4240017E


Kemp Ždáň


Ždáň kemp


Autokemp Ždáň


Kemp Ždáň Slapy


Slapy Kemp Ždáň


Kam do kempu


5 tipů na nejlepší místa ke koupání v ČR


Kemp Ždáň, Ždáň kemp, Autokemp Ždáň, Kemp Ždáň Slapy, Slapy Kemp Ždáň.


Autokemp Ždáň

Reklama

Mohlo by se vám líbit