Beskydy Ski areál Bílá

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Beskydy Ski areal Bílá – Sjezdovka, Sedačková lanovka, Vleky pro lyžaře, Snowpark, Běžecké tratě, Večerní lyžování a Dětský lyžařský park. Jestli hledáte kam na hory, kam na lyže a kam na běžky, tak jste na správném místě.

SJEZDOVKA SEVERNÍ SVAH

Na vrchol Vás vyveze 4 sedačková lanovka nebo talířový vlek Javořinka. Severní svah je vhodný jak pro sportovní lyžaře tak pro začátečníky.

ČERVENÉ SPORTOVNÍ SJEZDOVKY
2,6 km středně těžkých sjezdovek, ideální pro sportovní jízdu s různými sklony

MODRÉ RODINNÉ SJEZDOVKY
1,7 km lehkých sjezdovek s mírným sklonem a různými variantami jízdy. Sjezdovky jsou velice zábavné a při dobrých podmínkách zde naleznete obří slalom pro veřejnost nebo zábavnou FUN line.

FUN LINE
600 m dlouhá zábavná sjezdovka FUN line na sjezdovce Biskupská č. 9 s terénními vlnami a klopenými zatáčkami

VEČERNÍ LYŽOVÁNÍ

Přijďte si zalyžovat na čerstvě upravený manšestr. Sjezdovky na Bílé jsou před každým večerním lyžováním profesionálně upravovány našimi rolbami. Celkově nabízíme tedy více než 3km osvětlených sjezdových tratí. Zároveň s večerním lyžováním je v provozu také bistro Špicar, kde se můžete zahřát a také najíst.

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

Příznivci běžeckého lyžování mohou využít čtyři upravované běžecké trasy o celkové délce 79 km. V obci Bílá se nachází 2 km osvětlený běžecký okruh pro večerní běžkování.


Webová stránka​

www.skibila.cz


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

8:30 – 16:00

Beskydy Ski areál Bílá
Beskydy Ski areál Bílá

Pokračovat ve čtení:​

SJEZDOVKA JIŽNÍ SVAH

Na vrchol jižního svahu vás vyveze kotvový vlek Doppelmayr. Jih je vhodný zejména pro děti a začínající lyžaře. Díky velkému snowparku si zde užijí ježdění také freestyle lyžaři a snowboardisté.

MODRÉ RODINNÉ SJEZDOVKY
1,3 km jednoduchých modrých sjezdovek pro začátečníky i pokročilé. Velká přehlednost sjezdovek a mírný sklon, který naučí každého lyžaře.

DĚTSKÝ LYŽAŘSKÝ PARK
90 metrů sjezdovek, 3 posuvné koberce a talířový vlek. Největší lyžařský park na Moravě je vhodný nejen pro děti, ale všechny začátečníky, kteří se seznamují s lyžováním nebo snowboardem. Park disponuje mnoha pomůckami, dětským kolotočem, snowtubingem a dalšími věcmi, které vás naučí první oblouky.

SNOWPARK
300 m dlouhý snowpark s mnoha překážkami, bednami a raily. Okraj snowparku je vhodný i pro začátečníky.

Video:​


KRAJ

Moravskoslezský kraj


ADRESA

Bílá 53
73915 Bílá


GPS souřadnice​

49.4239844N
18.4047356E


SKI Bílá


Beskydy Bílá


Snowpark Bílá


Ski Bílá lanovka


Beskydy Ski areal Bílá


Kam na hory


Pěší turistika Kašperské Hory


Beskydy Bílá, Snowpark Bílá, Ski Bílá lanovka, Beskydy Ski areal Bílá.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit