Bodamské jezero Německo

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Bodamské jezero Německo, Švýcarsko a Rakousko nabízí dovolenou a výlety pro milovníky přírody, sportu a kulinářských specialit. Milovníci přírody najdou čistou rozmanitost na ostrovech a v přírodních rezervacích. Milovníci sportu využijí širokou škálu vodních a suchozemských aktivit a milovníci kulinářských specialit si mohou pochutnat na regionálních specialitách a gurmánské kuchyni Bodamského jezera. Tímto způsobem lze během jedné dovolené kombinovat velmi odlišné zájmy a aktivity.

Města u Bodamského jezera

Oblast Bodamského jezera je jedinečně rozmanitá oblast plná přírody, ale také velkých pulzujících měst, jako je Konstanz, Bregenz, Lindau, Überlingen a St. Gallen.

Bodamské jezero Německo, Švýcarsko a Rakousko

Jednou ze silných stránek Bodamského jezera je jeho sousedství. Ať už jde o návštěvu Německa, Švýcarska nebo Rakouska. Je oprávněně jedním z nejoblíbenějších prázdninových destinací, kam chcete na výlet. Zde mohou rodiče a děti jet společně na dovolenou a účastnit se mnoha aktivit, které jsou zábavné pro každého.

Ubytování u Bodamského jezera

Výběr ubytování v oblasti Bodamského jezera je hodně pestrý. Můžete si vybrat mezi prázdninovými apartmány, hotely, penziony, mládežnickými ubytovnami a prázdninových bytů v různých cenových relacích.

Na Bodamském jezeře na vás čeká nádherné ubytování, skvělé restaurace a nespočet volnočasových aktivit.


Webová stránka​

www.bodensee.de


Ceník / Vstupné​

od 100 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Bodamské jezero Německo, Švýcarsko a Rakousko
Bodamské jezero Německo, Švýcarsko a Rakousko

Pokračovat ve čtení:​ Bodamské jezero

Bodensee ostrovy

Nejoblíbenější ostrovy jsou Mainau, Lindau a Reichenau. Pokud hledáte romantiku, navštivte květinový ostrov Mainau, idylické zátoky, a romantické restaurace. Sportovní nadšenci se mohou těšit na širokou škálu nabízených vodních sportů nebo se projet po cyklostezce.

Video:​ Bodamské jezero

Bodamské jezero

KRAJ


Německo


Rakousko


Švýcarsko


GPS souřadnice​

47.6480736N
9.3466506E


Bodensee


Švábské moře


Bodamské jezero Rakousko


Bodamské jezero Švýcarsko


Kam k vodě


Tipy kam na výlety


Bodamské jezero Německo

Reklama

Mohlo by se vám líbit