Chorvatsko Baška

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Chorvatsko Baška nabízí během léta rybářské večery s tradiční chorvatskou hudbou a další kulturní události. Je to místo, kde to zkrátka žije. Baška se může pochlubit několika historickými památkami a zajímavou architekturou. Ve starém městě se můžete procházet úzkými, křivolakými uličkami. 

Vybavení

Restaurace, kavárny, cukrárny, pekárny, obchody, muzeum, banky, bankomaty, pošta, kostel sv. Antonína (Crkva sv. Antuna), mořské akvárium, tobogán (u pláže), zábavní park pro děti Funny Park (viz níže), lodní taxi (taxi boat), půjčovny člunů, kajaků, kol, skútrů i čtyřkolek (tzv. quad). Po promenádě jezdí vláček.

Pláže Baška

Baška má krásnou přírodní písečnou pláž Vela plaža, zvanou někdy také jen pláž Baška. Je dlouhá bezmála 1,8 km a byla oceněná Modrou vlajkou – symbolem čistoty. V některých částech je pláž Vela písečná, jinde najdete směs písku a oblázků. Vstup do moře je však všude pozvolný. Na pláži jsou kavárny, restaurace, půjčovna člunů, šlapadel, lehátek a slunečníků, tobogán i sprchy.

Funny Park Baška

Zhruba v polovině pláže Vela se nachází zábavní park pro děti – Funny Park Baška. Děti se tu mohou vyřádit na nejrůznějších atrakcích – nafukovací hrad a skluzavky, trampolíny, bungee trampolíny, vystřelovací míčky apod. Právě zde si můžete také zapůjčit i skútry, quady nebo kola.


Webová stránka​

www.novalja.cz


Ceník / Vstupné​

——-


Otevírací doba​

Celoročně

Chorvatsko Baška
Chorvatsko Baška

Pokračovat ve čtení:​

Pláž pro psy v Bašce

V letovisku Baška najdete také pláž pro psy – nachází se na jižním okraji pláže v části Zarok a je označena cedulí Plaža za pse. Vyberte si apartmán, kde je možnost ubytování se psem.

Restaurace v Bašce

V Bašce doporučujeme vyzkoušet následující restaurace. Všechny mají širokou nabídku jídel, od ryb až po pečené jehněčí maso a jídla na grilu.

Video:​


KRAJ

Chorvatsko


ADRESA

Přímořsko-gorskokotarská župa


GPS souřadnice​

44.9709328N
14.7508011E


Pláž pro psy


Dovolená Baška


Ubytování Baška


Apartmány Baška


Chorvatsko Baška


Kam k moři


Chorvatsko Ostrov Pag


Pláž pro psy, Dovolená Baška, Ubytování Baška, Apartmány Baška, Chorvatsko Baška.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit