Chorvatsko Baška

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Chorvatsko Baška nabízí během léta rybářské večery s tradiční chorvatskou hudbou a další kulturní události. Je to místo, kde to zkrátka žije. Baška se může pochlubit několika historickými památkami a zajímavou architekturou. Ve starém městě se můžete procházet úzkými, křivolakými uličkami. 

Více informací:

Vybavení

Restaurace, kavárny, cukrárny, pekárny, obchody, muzeum, banky, bankomaty, pošta, kostel sv. Antonína (Crkva sv. Antuna), mořské akvárium, tobogán (u pláže), zábavní park pro děti Funny Park (viz níže), lodní taxi (taxi boat), půjčovny člunů, kajaků, kol, skútrů i čtyřkolek (tzv. quad). Po promenádě jezdí vláček.

Pláže Baška

Baška má krásnou přírodní písečnou pláž Vela plaža, zvanou někdy také jen pláž Baška. Je dlouhá bezmála 1,8 km a byla oceněná Modrou vlajkou – symbolem čistoty. V některých částech je pláž Vela písečná, jinde najdete směs písku a oblázků. Vstup do moře je však všude pozvolný. Na pláži jsou kavárny, restaurace, půjčovna člunů, šlapadel, lehátek a slunečníků, tobogán i sprchy.

Funny Park Baška

Zhruba v polovině pláže Vela se nachází zábavní park pro děti – Funny Park Baška. Děti se tu mohou vyřádit na nejrůznějších atrakcích – nafukovací hrad a skluzavky, trampolíny, bungee trampolíny, vystřelovací míčky apod. Právě zde si můžete také zapůjčit i skútry, quady nebo kola.

Pláž pro psy v Bašce

V letovisku Baška najdete také pláž pro psy – nachází se na jižním okraji pláže v části Zarok a je označena cedulí Plaža za pse. Vyberte si apartmán, kde je možnost ubytování se psem.

Restaurace v Bašce

V Bašce doporučujeme vyzkoušet následující restaurace. Všechny mají širokou nabídku jídel, od ryb až po pečené jehněčí maso a jídla na grilu.

Chorvatsko Baška
Chorvatsko Baška

INFORMACE

Webová stránka

Ceník / Vstupné

Otevírací doba

Celoročně

Region

Chorvatsko

Adresa

Přímořsko-gorskokotarská župa

GPS souřadnice

44.9709328N
14.7508011E

Pláž pro psy, Dovolená Baška, Ubytování Baška, Apartmány Baška, Chorvatsko Baška.

Pláž pro psy

Dovolená Baška

Ubytování Baška

Apartmány Baška

Chorvatsko Baška

Pláž pro psy, Dovolená Baška, Ubytování Baška, Apartmány Baška, Chorvatsko Baška.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více