Chorvatsko Dražica

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Chorvatsko Dražica nabízí krásnou oblázkovou pláž Plat, vzdálenou 600 m za Dražicí směrem na jihovýchod. Vstup do moře je zde pozvolný, pláž je vhodná i pro děti.

Koupání v Dražici

Koupání v Dražici je možné přímo pod apartmánovými domy. Na několika místech vedou k moři betonové schody a ke slunění slouží většinou betonová mola.

Pláž

Na této podmanivé, divoce působící pláži je během letních měsíců v provozu plážový bar s občerstvením. K dispozici je tu spíše rychlé občerstvení jako smažené olihně, hranolky, burgery apod., ale také zmrzlina.

Pronajmout si tu můžete

Pronajmout si tu můžete plážová lehátka, slunečníky nebo kajak. Pěšina k pláži vede nad působivými skalními útesy, padajícími příkře do moře. Na pláž Plat navazuje méně využívaná pláž Ravno, kam je možné chodit i se psem.


Webová stránka​

www.novalja.cz


Ceník / Vstupné​

——


Otevírací doba​

Celoročně

Chorvatsko Dražica
Chorvatsko Dražica

Pokračovat ve čtení:​

Část ostrova

Tato část ostrova je jako stvořená pro cyklistiku. Nad pobřežím se táhne lehce zvlněná asfaltová silnice a krajina s nádhernými výhledy vás v sedle kola bude neustále něčím odměňovat. Také pěší turistika po okolních kopcích a obzvlášť ve skalním kaňonu Ručica za Metajnou patří k tomu nejhezčímu, co můžete od aktivně strávené dovolené u moře čekat.

Video:​


KRAJ

Chorvatsko


ADRESA

Licko senjská župa


GPS souřadnice​

44.5211072N
14.9839106E


Dražica


Dovolená Dražica


Ubytování Dražica


Apartmány Dražica


Chorvatsko Dražica


Kam k moři


Chorvatsko Metajna


Dovolená Dražica, Ubytování Dražica, Apartmány Dražica, Chorvatsko Dražica.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit