Chorvatsko Dražica

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Chorvatsko Dražica nabízí krásnou oblázkovou pláž Plat, vzdálenou 600 m za Dražicí směrem na jihovýchod. Vstup do moře je zde pozvolný, pláž je vhodná i pro děti.

Více informací:

Koupání v Dražici

Koupání v Dražici je možné přímo pod apartmánovými domy. Na několika místech vedou k moři betonové schody a ke slunění slouží většinou betonová mola.

Pláž

Na této podmanivé, divoce působící pláži je během letních měsíců v provozu plážový bar s občerstvením. K dispozici je tu spíše rychlé občerstvení jako smažené olihně, hranolky, burgery apod., ale také zmrzlina.

Pronajmout si tu můžete

Pronajmout si tu můžete plážová lehátka, slunečníky nebo kajak. Pěšina k pláži vede nad působivými skalními útesy, padajícími příkře do moře. Na pláž Plat navazuje méně využívaná pláž Ravno, kam je možné chodit i se psem.

Část ostrova

Tato část ostrova je jako stvořená pro cyklistiku. Nad pobřežím se táhne lehce zvlněná asfaltová silnice a krajina s nádhernými výhledy vás v sedle kola bude neustále něčím odměňovat. Také pěší turistika po okolních kopcích a obzvlášť ve skalním kaňonu Ručica za Metajnou patří k tomu nejhezčímu, co můžete od aktivně strávené dovolené u moře čekat.

Chorvatsko Dražica
Chorvatsko Dražica

INFORMACE

Webová stránka

Ceník / Vstupné

Otevírací doba

Celoročně

Region

Chorvatsko

Adresa

Licko senjská župa

GPS souřadnice

44.5211072N
14.9839106E

Dovolená Dražica, Ubytování Dražica, Apartmány Dražica, Chorvatsko Dražica.

Dražica

Dovolená Dražica

Ubytování Dražica

Apartmány Dražica

Chorvatsko Dražica

Dovolená Dražica, Ubytování Dražica, Apartmány Dražica, Chorvatsko Dražica.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více