Chorvatsko letovisko Mandre

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Chorvatsko letovisko Mandre lemují v délce přes 3 km oblázkové pláže, přírodní kameny nebo betonové terasy. Užijete si výhled na otevřené moře a koupání v průzračné vodě s pozvolným vstupem. Klidné letovisko se hodí pro rodiny s dětmi i páry všech věkových kategorií.

Letovisko Mandre

Jen co do Mandre přijedete, budete mít chuť skočit do azurově modré, průzračné vody. Stačí si k lenošení vybrat jednu z pláží na 3 kilometrovém pobřeží. Pláže jsou v některých místech lemované zelení a najdete tu i převlékací kabinku.

Letovisko se vším komfortem

Ráno čerstvý kruh (neboli chléb) z pekárny, odpoledne skvělá zmrzlina a zábava na trampolínách a večer ryba na grilu, kterou místní rybáři před chvílí vytáhli z moře.

Průzračná voda a pláže

Průzračná voda nadchne milovníky šnorchlování, klidné zátočiny potěší rybáře a otevřené moře oceníte při plavbě na člunu, který si tady můžete půjčit. Nejen pokud máte malé děti, zajeďte na jednu z nejkrásnějších pláží Chorvatska. Dlouhá čista pláž je od Mandre vzdálená jen 7 km a dostanete se k ní odbočkou vpravo na cestě do letoviska Novalja. Pláž je někdy písčitá, někdy písčitooblázková – záleží, co mořské proudy na pláž zrovna přinesou.


Webová stránka​

www.novalja.cz


Ceník / Vstupné​

——


Otevírací doba​

Celoročně

Chorvatsko letovisko Mandre
Chorvatsko letovisko Mandre

Pokračovat ve čtení:​

V Mandre najdete veškeré vybavení, včetně

Pizzerie a restaurace, které nabízí speciality z ryb i masa, kaváren, které lemují promenádu a obvykle vedle kávy a sladkostí nabízí také WIFI zdarma, stánků se zmrzlinou, prodejny se suvenýry a plážovými potřebami

Video:​


KRAJ

Chorvatsko


ADRESA

Zadarská župa


GPS souřadnice​

44.4779681N
14.9205231E


Letovisko Mandre


Dovolená Mandre


Ubytování Mandre


Apartmány Mandre


Chorvatsko letovisko Mandre


Kam k moři


Skryjská jezírka


Letovisko Mandre, Dovolená Mandre, Ubytování Mandre, Apartmány Mandre, Chorvatsko letovisko Mandre.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit