Chorvatsko Novalja

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Chorvatsko Novalja nabízí nezapomenutelné jsou západy slunce na otevřeném moři při procházkách po pobřeží. Můžete pozorovat jachty houpající se na vodě, výletní lodě i malé lodičky a přitom vybírat ve stáncích suvenýry, malované obrázky, zlato, bižuterii a další zboží. Pro děti jsou zde připraveny různé atrakce, samožejmě zmrzlina, palačinky a jiné dobroty.

Více informací:

V okolí Novalji

V okolí Novalji jsou překrásné oblázkové i písečné pláže. Přímo ve městě Novalja se nachází několik pláží, většinou se jedná o uměle vybudované pláže. V městské zátoce se před hotelem Liberty nachází písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. U této pláže můžete využít restauraci se zahrádkou, bar, stánek se zmrzlinou nebo půjčovnu šlapadel.

Město Novalja

Město Novalja je druhým nejdůležitějším místem na ostrově Pag a postupně přebírá status hlavního turistického centra ostrova. Leží 26 km na sever od Pagu. Je modernější a mezi turisty velmi oblíbené. Novalja nabízí návštěvníkům bohatý noční život odehrávající se především na pláži Zrče. Vyhlášena je nejen mezi mladými Chorvaty, ale i mezi zahraničními turisty, od nichž si vysloužila označení „chorvatská Ibiza“.

Chorvatsko Novalja
Chorvatsko Novalja

INFORMACE

Webová stránka

Ceník / Vstupné

Otevírací doba

Celoročně

Region

Chorvatsko

Adresa

Licko-senjská župa

GPS souřadnice

44.5561172N
14.8844719E

Dovolená Novalja, Ubytování Novalja, Apartmány Novalja, Chorvatsko Novalja.

Novalja

Dovolená Novalja

Ubytování Novalja

Apartmány Novalja

Chorvatsko Novalja

Dovolená Novalja, Ubytování Novalja, Apartmány Novalja, Chorvatsko Novalja.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více