Chorvatsko Novalja

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Chorvatsko Novalja nabízí nezapomenutelné jsou západy slunce na otevřeném moři při procházkách po pobřeží. Můžete pozorovat jachty houpající se na vodě, výletní lodě i malé lodičky a přitom vybírat ve stáncích suvenýry, malované obrázky, zlato, bižuterii a další zboží. Pro děti jsou zde připraveny různé atrakce, samožejmě zmrzlina, palačinky a jiné dobroty.

V okolí Novalji

V okolí Novalji jsou překrásné oblázkové i písečné pláže. Přímo ve městě Novalja se nachází několik pláží, většinou se jedná o uměle vybudované pláže. V městské zátoce se před hotelem Liberty nachází písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře. U této pláže můžete využít restauraci se zahrádkou, bar, stánek se zmrzlinou nebo půjčovnu šlapadel.

Město Novalja

Město Novalja je druhým nejdůležitějším místem na ostrově Pag a postupně přebírá status hlavního turistického centra ostrova. Leží 26 km na sever od Pagu. Je modernější a mezi turisty velmi oblíbené. Novalja nabízí návštěvníkům bohatý noční život odehrávající se především na pláži Zrče. Vyhlášena je nejen mezi mladými Chorvaty, ale i mezi zahraničními turisty, od nichž si vysloužila označení „chorvatská Ibiza“.


Webová stránka​

www.novalja.cz


Ceník / Vstupné​

——


Otevírací doba​

Celoročně

Chorvatsko Novalja
Chorvatsko Novalja

Video:​


KRAJ

Chorvatsko


ADRESA

Licko-senjská župa


GPS souřadnice​

44.5561172N
14.8844719E


Novalja


Dovolená Novalja


Ubytování Novalja


Apartmány Novalja


Chorvatsko Novalja


Kam k moři


Chorvatsko Stará Novalja


Dovolená Novalja, Ubytování Novalja, Apartmány Novalja, Chorvatsko Novalja.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit