Kam do přírody Chorvatsko Chorvatsko ostrov Krk
Chorvatsko ostrov Krk

Chorvatsko ostrov Krk

Tipy: K4M DO PŘÍRODY
Publikováno: Poslední aktualizace

Chorvatsko ostrov Krk by měl patřit k oblíbeným místům pro vaši dovolenou. Ostrov nabízí průzračné moře a množství malých i větších písečných až oblázkových pláží. Dovolená Krk, Ubytování Krk, Apartmány Krk, Chorvatsko ostrov Krk.

Letoviska na ostrově Krk:

Chorvatsko Šilo

Chorvatsko Šilo je letovisko s rybářskou tradicí a lodním přístavem. Jako většina letovisek na ostrově Krk, také zde se setkáte s širokým výběrem restaurací, kaváren, vináren či stánků se suvenýry.

Chorvatsko Punat

Chorvatsko Punat je známý jako jachtařský přístav, jeho marina je nejstarší a největší v celém Kvarnerském zálivu. V centru Punatu najdete malý park a mnoho vynikajících restaurací a příjemných kaváren.

Reklama

Chorvatsko Baška

Chorvatsko Baška nabízí během léta rybářské večery s tradiční chorvatskou hudbou a další kulturní události. Je to místo, kde to zkrátka žije.

Chorvatsko Vrbnik

Chorvatsko Vrbnik a jeho malebné uličky přímo zvou k romantickým pěším procházkám a návštěvě místních vinařství a vinoték. Vína zde můžete ochutnat i nakoupit.

Chorvatsko Njivice

Chorvatsko Njivice každoročně nabízí svým návštěvníkům mnoho kulturních a zábavních akcí pod širým nebem. V centru Njivic se nachází malý přístav.

Dovolená Krk, Ubytování Krk, Apartmány Krk.

Dovolená Krk, Ubytování Krk, Apartmány Krk, Chorvatsko ostrov Krk.

Ostrov Krk

Dovolená Krk

Ubytování Krk

Apartmány Krk

Chorvatsko ostrov Krk

Dovolená Krk, Ubytování Krk, Apartmány Krk.

Mohlo by se vám líbit

Web využívá cookies Souhlasím : číst více