Chorvatsko ostrov Krk

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Chorvatsko ostrov Krk by měl patřit k oblíbeným místům pro vaši dovolenou. Ostrov nabízí průzračné moře a množství malých i větších písečných až oblázkových pláží. Dovolená Krk, Ubytování Krk, Apartmány Krk, Chorvatsko ostrov Krk.


Chorvatsko Šilo

Chorvatsko Šilo

Chorvatsko Šilo je letovisko s rybářskou tradicí a lodním přístavem. Jako většina letovisek na ostrově Krk, také zde se setkáte s širokým výběrem restaurací, kaváren, vináren či stánků se suvenýry.


Chorvatsko Punat

Chorvatsko Punat

Chorvatsko Punat je známý jako jachtařský přístav, jeho marina je nejstarší a největší v celém Kvarnerském zálivu. V centru Punatu najdete malý park a mnoho vynikajících restaurací a příjemných kaváren.


Chorvatsko Baška

Chorvatsko Baška

Chorvatsko Baška nabízí během léta rybářské večery s tradiční chorvatskou hudbou a další kulturní události. Je to místo, kde to zkrátka žije.


Chorvatsko Vrbnik

Chorvatsko Vrbnik

Chorvatsko Vrbnik a jeho malebné uličky přímo zvou k romantickým pěším procházkám a návštěvě místních vinařství a vinoték. Vína zde můžete ochutnat i nakoupit.


Chorvatsko Njivice

Chorvatsko Njivice

Chorvatsko Njivice každoročně nabízí svým návštěvníkům mnoho kulturních a zábavních akcí pod širým nebem. V centru Njivic se nachází malý přístav.


Dovolená Krk, Ubytování Krk, Apartmány Krk, Chorvatsko ostrov Krk.


Chorvatsko ostrov Krk
Chorvatsko ostrov Krk

Ostrov Krk


Dovolená Krk


Ubytování Krk


Apartmány Krk


Chorvatsko ostrov Krk


Pinterest


Kam k moři


Tipy kam na výlety


Dovolená Krk, Ubytování Krk, Apartmány Krk.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit