Chorvatsko ostrov Krk by měl patřit k oblíbeným místům pro vaši dovolenou. Ostrov nabízí průzračné moře a množství malých i větších písečných až oblázkových pláží. Dovolená Krk, Ubytování Krk, Apartmány Krk, Chorvatsko ostrov Krk.

Chorvatsko ostrov Krk
Chorvatsko ostrov Krk

Ubytování na ostrově Krk:
www.novalja.cz

Region:
Chorvatsko

Adresa:
Přímořsko-gorskokotarská župa

GPS souřadnice:
45.0903450N
14.5496053E

Letoviska na ostrově Krk:

Chorvatsko Šilo
Chorvatsko Šilo

Chorvatsko Šilo je letovisko s rybářskou tradicí a lodním přístavem. Jako většina letovisek na ostrově Krk, také zde se setkáte s širokým výběrem restaurací, kaváren, vináren či stánků se suvenýry. Oblíbeným místem pro vycházku je bezpochyby starý maják nacházející se na samém cípu mysu Punta Šilo. 

Pokračovat ve čtení

Chorvatsko Punat

Chorvatsko Punat
Chorvatsko Punat

Chorvatsko Punat je známý jako jachtařský přístav, jeho marina je nejstarší a největší v celém Kvarnerském zálivu. V centru Punatu najdete malý park a mnoho vynikajících restaurací a příjemných kaváren. Punat je známý také díky pěstování olivovníku a výrobě vynikajícího olivového oleje.

Pokračovat ve čtení

Chorvatsko Baška

Chorvatsko Baška
Chorvatsko Baška

Chorvatsko Baška nabízí během léta rybářské večery s tradiční chorvatskou hudbou a další kulturní události. Je to místo, kde to zkrátka žije. Baška se může pochlubit několika historickými památkami a zajímavou architekturou. Ve starém městě se můžete procházet úzkými, křivolakými uličkami.

Pokračovat ve čtení

Chorvatsko Vrbnik

Chorvatsko Vrbnik
Chorvatsko Vrbnik

Chorvatsko Vrbnik a jeho malebné uličky přímo zvou k romantickým pěším procházkám a návštěvě místních vinařství a vinoték. Vína zde můžete ochutnat i nakoupit. Ve Vrbniku a jeho okolí se nachází několik pěkných oblázkových pláží. Bezpochyby nejkrásnější pláží v okolí Vrbniku je písčitooblázková pláž Potovošče.

Pokračovat ve čtení

Chorvatsko Njivice

Chorvatsko Njivice
Chorvatsko Njivice

Chorvatsko Njivice každoročně nabízí svým návštěvníkům mnoho kulturních a zábavních akcí pod širým nebem. V centru Njivic se nachází malý přístav. Pěkné pláže se táhnou na obě jeho strany. Podél pobřeží najdete mnoho vynikajících restaurací a kavárniček.

Pokračovat ve čtení

Ostrov Krk

Dovolená Krk

Ubytování Krk

Apartmány Krk

Chorvatsko ostrov Krk

Dovolená Krk, Ubytování Krk, Apartmány Krk, Chorvatsko ostrov Krk.

Apartmány Chorvatsko, Ubytování Chorvatsko, Regiojet Chorvatsko, Regiojet Chorvatsko vlakem, Chorvatsko vlakem, Autovlak Chorvatsko, Ostrov Pag Chorvatsko, Vlak Chorvatsko, Medulin Chorvatsko, Písečná pláž Chorvatsko, Chorvatsko koronavirus, Chorvatsko Covid, Chorvatsko a koronavirus, Koronavir Chorvatsko, Milujeme Chorvatsko, Dovolená Chorvatsko.