Chorvatsko ostrov Pag

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Chorvatsko ostrov Pag má příjemné středomořské klima. Občas tady vanou silné větry od pevniny zvané Bura. Jeho krajina připomíná řecké středomoří. Výhodou je dopravní spojení s pevninou, buď trajektem, nebo přes most. Můžete se těšit na průzračné moře a romantické pláže. Sportovní vyžití povyšují ostrov Pag mezi top destinace Chorvatska.

Letoviska na ostrově Pag:

Chorvatsko Vlašiči

Chorvatsko Vlašiči nabízí překrásnou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Také zde uvidíte pasoucí se ovce a na moři občas místní rybáře.

Chorvatsko Novalja

Chorvatsko Novalja nabízí nezapomenutelné jsou západy slunce na otevřeném moři při procházkách po pobřeží.

Chorvatsko Dražica

Chorvatsko Dražica nabízí krásnou oblázkovou pláž Plat, vzdálenou 600 m za Dražicí směrem na jihovýchod. Vstup do moře je zde pozvolný, pláž je vhodná i pro děti.

Chorvatsko Dinjiška

Chorvatsko Dinjiška není příliš známá. Rozhodně je však zajímavou destinací, jak pro mladé rodiny, tak i sportovně založené jedince, kteří chtějí svou dovolenou strávit aktivně a zároveň přímo u moře.

Chorvatsko Metajna

Chorvatsko Metajna nabízí řadu menších písčitooblázkových pláží. Na východním okraji Metajny se nachází krásná 300 m dlouhá písčitooblázková pláž..

Chorvatsko Povljana

Chorvatsko Povljana láká návštěvníky především krásnými plážemi. Najdete zde krásné písečné pláže a v části Povljany zvané Mali Dubrovnik je pěkná dlouhá oblázková pláž.

Chorvatsko Potočnica

Chorvatsko Potočnica nabízí pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, vhodná pro malé děti. Starší děti i dospělí ocení v Potočnici bohatost podmořského života, jsou tu skvělé podmínky pro šnorchlování.

Chorvatsko město Pag

Chorvatsko město Pag nabízí ubytování ve městě, kde na vás dýchne historie. V okolí města Pag jsou písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Chorvatsko Pag Vodice

Chorvatsko Pag Vodice nabízí množství malých i větších písečných až oblázkových pláží. Je to klidné místo, vhodné pro rodiny s dětmi.

Chorvatsko Pag Bošana

Chorvatsko Pag Bošana nabízí průzračné moře, které je proto velice vhodné pro šnorchlování. Celé 4 km dlouhé pobřeží, až do města Pag

Chorvatsko Sveti Marko

Chorvatsko Sveti Marko je osada kde je několik domů na pobřeží Pažského zálivu mezi Bošanou a pláží Sveti Duh.

Chorvatsko Stará Novalja

Chorvatsko Stará Novalja nabízí písečnou pláž Planjka, ideální pro malé děti, skluzavka zdarma, půjčovna šlapadel, občerstvení.

Chorvatsko letovisko Mandre

Chorvatsko letovisko Mandre lemují v délce přes 3 km oblázkové pláže, přírodní kameny nebo betonové terasy. Užijete si výhled na otevřené moře a koupání v průzračné vodě s pozvolným vstupem.

Dovolená Pag, Ubytování Pag, Apartmány Pag, Chorvatsko ostrov Pag.

Dovolená Pag, Ubytování Pag, Apartmány Pag, Chorvatsko ostrov Pag.

Ostrov Pag

Dovolená Pag

Ubytování Pag

Apartmány Pag

Chorvatsko Ostrov Pag

Dovolená Pag, Ubytování Pag, Apartmány Pag, Chorvatsko ostrov Pag.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více