Chorvatsko Punat je známý jako jachtařský přístav, jeho marina je nejstarší a největší v celém Kvarnerském zálivu. V centru Punatu najdete malý park a mnoho vynikajících restaurací a příjemných kaváren. Punat je známý také díky pěstování olivovníku a výrobě vynikajícího olivového oleje. Dovolená Punat, Ubytování Punat, Apartmány Punat, Chorvatsko Punat.

Chorvatsko Punat
Punat

Ubytování v letovisku Punat:
www.novalja.cz

Region:
Chorvatsko

Adresa:
Přímořsko-gorskokotarská župa

GPS souřadnice:
45.0174731N
14.6316861E

Vybavení
Tržnice, restaurace, pizzerie, kavárny, obchody, tančírna, směnárny, bankomat, pošta, lékárna, rybárna, potápěčské centrum, půjčovna člunů, skútrů a kol. Po promenádě jezdí vláček.

Pláže
V Punatu jsou pěkné písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, v některých místech jsou sprchy. U pláže je také tobogán a půjčovna plážových lehátek a slunečníků.

Sport
Plavání, turistika, cyklistika, minigolf, tenis.

Apartmány Chorvatsko, Ubytování Chorvatsko, Regiojet Chorvatsko, Regiojet Chorvatsko vlakem, Chorvatsko vlakem, Autovlak Chorvatsko, Rijeka Chorvatsko, Vlak Chorvatsko, Medulin Chorvatsko, Písečná pláž Chorvatsko, Chorvatsko koronavirus, Chorvatsko Covid, Chorvatsko a koronavirus, Koronavir Chorvatsko, Milujeme Chorvatsko, Dovolená Chorvatsko.

Punat

Dovolená Punat

Ubytování Punat

Apartmány Punat

Chorvatsko Punat

Dovolená Punat, Ubytování Punat, Apartmány Punat, Chorvatsko Punat.

Kam do přírody

Chorvatsko Šilo

Chorvatsko Baška

Chorvatsko Ostrov Pag