Chorvatsko Stari Grad se rozprostírá podél Starigradského zálivu, obklopeného borovicovými lesy. Pláže se nacházejí v jeho okrajových částech. Většinou jsou to pěkně upravené vybetonované plácky se schůdky do vody, nebo oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Město Stari Grad, Dovolená Stari Grad, Ubytování Stari Grad, Apartmány Stari Grad.

Chorvatsko Stari Grad
Chorvatsko Stari Grad

Ubytování ve městě Stari Grad:
www.novalja.cz

Region:
Chorvatsko

Adresa:
Splitsko-dalmatská župa

GPS souřadnice:
43.1841533N
16.5976553E

Stari Grad je historicky nejvýznamnější město ostrova Hvar. Najdete tu řadu zajímavých historických památek a to světských i církevních. Vkusně kombinují různé stavební styly a vytvářejí tak příjemný celek.

Doporučujeme pěší výlet na kopec Glavica. Na jeho vrcholu stojí kaplička a velký bílý kamenný kříž a místo nabízí úchvatné pohledy na Starigradský záliv, rovinaté Starigradsko polje, město Stari Grad a horské pásmo ostrova Hvar.

Apartmány Chorvatsko, Ubytování Chorvatsko, Regiojet Chorvatsko, Regiojet Chorvatsko vlakem, Chorvatsko vlakem, Autovlak Chorvatsko, Rijeka Chorvatsko, Vlak Chorvatsko, Medulin Chorvatsko, Písečná pláž Chorvatsko, Chorvatsko koronavirus, Chorvatsko Covid, Chorvatsko a koronavirus, Koronavir Chorvatsko, Milujeme Chorvatsko, Dovolená Chorvatsko.

Město Stari Grad

Dovolená Stari Grad

Ubytování Stari Grad

Apartmány Stari Grad

Chorvatsko Stari Grad

Město Stari Grad, Dovolená Stari Grad, Ubytování Stari Grad, Apartmány Stari Grad, Chorvatsko Stari Grad.

Kam do přírody

Chorvatsko Jelsa

Chorvatsko Pokrivenik