Chorvatsko Sučuraj leží na samém východě ostrova Hvar a jeho okolí se může pochlubit několika pěknými oblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Ze Sučuraje jsou organizovány výlety na Korčulu, poloostrov Pelješac, do Međugorje a Dubrovníku. Dovolená Sučuraj, Ubytování Sučuraj, Apartmány Sučuraj, Chorvatsko Sučuraj.

Chorvatsko Sučuraj
Chorvatsko Sučuraj

Ubytování v letovisku Sučuraj:
www.novalja.cz

Region:
Chorvatsko

Adresa:
Splitsko-dalmatská župa

GPS souřadnice:
43.1255736N
17.1862125E

Vybavení
Restaurace, pizzerie, kavárny, obchod s potravinami, trafika, bankomat.

Pláže
Sučuraj a jeho okolí se může pochlubit několika pěknými oblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do moře. V jihozápadní části Sučuraje se nachází oblázková pláž Česminica s pozvolným vstupem do moře.

Mnohem divočejší je pláž Bilina na severní straně Sučuraje. Pláž tvoří přírodní ploché kameny, místy jsou na pláži i oblázky. Pláž Bilina je z centra vzdálená asi 600 m a je dostupná i autem nebo na kole.

Pokud hledáte na Hvaru písečné pláže, pak je Sučuraj to pravé místo pro vaši dovolenou. Pláže Perna a Mlaska v okolí Sučuraje jsou totiž výjimečné tím, že se tu na dně moře nachází jemný písek. Pláž Perna je z centra Sučuraje vzdálená 2,5 km a vede k ní asfaltová cesta.

Apartmány Chorvatsko, Ubytování Chorvatsko, Regiojet Chorvatsko, Regiojet Chorvatsko vlakem, Chorvatsko vlakem, Autovlak Chorvatsko, Rijeka Chorvatsko, Vlak Chorvatsko, Medulin Chorvatsko, Písečná pláž Chorvatsko, Chorvatsko koronavirus, Chorvatsko Covid, Chorvatsko a koronavirus, Koronavir Chorvatsko, Milujeme Chorvatsko, Dovolená Chorvatsko.

Sučuraj

Dovolená Sučuraj

Ubytování Sučuraj

Apartmány Sučuraj

Chorvatsko Sučuraj

Dovolená Sučuraj, Ubytování Sučuraj, Apartmány Sučuraj, Chorvatsko Sučuraj.

Kam do přírody

Chorvatsko Njivice

Chorvatsko Ostrov Krk