Chorvatsko Supetar

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Chorvatsko Supetar je důležitým dopravním uzlem spojujícím ostrov Brač s pevninou. Jako jediné sídlo na ostrově má status města. Severozápadně od trajektového přístavu se nachází oblázkové pláže Vlačica, Tri mosta, Banj, Bili rat a Vela luka. Na pěkných oblázkových plážích najdete tobogány, vodní atrakce a sportovní vyžití.

Vybavení

Restaurace, kavárny, supermarket, pekárny, trafiky, směnárny, čerpací stanice, obchody se suvenýry, pošta, lékárna, nemocnice, dětské hřiště, vodní atrakce a tobogán, kadeřnictví a mnoho dalších služeb.

Pláže

V Supetaru najdete několik oblázkových pláží. Některé z nich mají písčité dno. Většina pláží má pozvolný vstup do moře a je možné zapůjčení lehátek, slunečníků a šlapadel. K dispozici jsou sprchy, toalety, převlékárny a množství restaurací a barů.

Východně od trajektového přístavu

Východně od trajektového přístavu leží oblázkové pláže Acapulco a Vrilo. Oblázková pláž Acapulco je oblíbená zejména u mladších generací. Během letních večerů se zde konají koncerty a hudební festivaly. Severozápadně od trajektového přístavu se nachází oblázkové pláže Vlačica, Tri mosta, Banj, Bili rat a Vela luka.


Webová stránka​

www.novalja.cz


Ceník / Vstupné​

——


Otevírací doba​

Celoročně

Chorvatsko Supetar
Chorvatsko Supetar

Video:​


KRAJ

Chorvatsko


ADRESA

Splitsko-dalmatská župa


GPS souřadnice​

43.3825825N
16.5532114E


Letovisko Supetar


Dovolená Supetar


Ubytování Supetar


Apartmány Supetar


Chorvatsko Supetar


Kam k moři


Chorvatsko Postira


Letovisko Supetar, Dovolená Supetar, Ubytování Supetar, Apartmány Supetar.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit