Chorvatsko Vrbnik a jeho malebné uličky přímo zvou k romantickým pěším procházkám a návštěvě místních vinařství a vinoték. Vína zde můžete ochutnat i nakoupit. Ve Vrbniku a jeho okolí se nachází několik pěkných oblázkových pláží. Bezpochyby nejkrásnější pláží v okolí Vrbniku je písčitooblázková pláž Potovošče. Dovolená Vrbnik, Ubytování Vrbnik, Apartmány Vrbnik, Chorvatsko Vrbnik.

Chorvatsko Vrbnik
Chorvatsko Vrbnik

Ubytování v letovisku Vrbnik:
www.novalja.cz

Region:
Chorvatsko

Adresa:
Přímořsko-gorskokotarská župa

GPS souřadnice:
45.0758339N
14.6745433E

Vybavení
Tržnice, restaurace, pizzerie, vinotéky, kavárny, obchody, směnárny, bankomat, pošta, rybárna, potápěčské centrum.

Pláže Vrbnik
Ve Vrbniku a jeho okolí se nachází několik pěkných oblázkových pláží. Přímo v centru letoviska se nachází hlavní pláž Zgribnica s většími a ne moc kulatými oblázky, betonovými terasami ke slunění a restaurací s rychlým občerstvením.

V severozápadní části Vrbniku jsou oblázkové pláže Nuluk a Podkovač. Druhá zmíněná je opravdu jen malá plážička, na kterou slunce svítí jen ráno a dopoledne, pak už je pláž Podkovač ve stínu.

Restaurace Vrbnik
Malebné městečko Vrbnik nabízí několik osvědčených restaurací a pizzerií. Samozřejmostí je i pestrá nabídka vín. K dobrému jídlu ochutnejte místní bílé víno Žlahtina.

Apartmány Chorvatsko, Ubytování Chorvatsko, Regiojet Chorvatsko, Regiojet Chorvatsko vlakem, Chorvatsko vlakem, Autovlak Chorvatsko, Rijeka Chorvatsko, Vlak Chorvatsko, Medulin Chorvatsko, Písečná pláž Chorvatsko, Chorvatsko koronavirus, Chorvatsko Covid, Chorvatsko a koronavirus, Koronavir Chorvatsko, Milujeme Chorvatsko, Dovolená Chorvatsko.

Vrbnik

Dovolená Vrbnik

Ubytování Vrbnik

Apartmány Vrbnik

Chorvatsko Vrbnik

Dovolená Vrbnik, Ubytování Vrbnik, Apartmány Vrbnik, Chorvatsko Vrbnik.

Kam do přírody

Chorvatsko Šilo

Chorvatsko Punat

Chorvatsko Baška