Co je Lockdown – Karanténa v ČR

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Co je Lockdown – Karanténa v ČR a další omezení které musí nastat v boji proti COVID-19. Pan Prymula řekl „Pokud by došlo k variantě lockdownu, tak by to znamenalo v podstatě omezení opuštění bydliště”. Teď se nyní diskutuje o vzdálenosti, na niž by bylo možné jít ven a o tom, v jakém počtu osob.

Článek se bude aktualizovat dle dané situace

Omezení od 12. 10. 2020

Zavření galerií, divadel, kin, muzeí, veletrhů, poutí, hvězdáren, zámků a hradů. Nebudou se konat sportovní akce a bohoslužeb se může účastnit maximálně 10 osob.

Omezení od 9. 10.

Zavření zoologických zahrad, fitness center, bazénů, solárií, posiloven, tělocvičen, heren a kasin. Zavřeny jsou kluby pro děti, zájmové kroužky, restaurace a bary mají otevírací dobu od 6:00 do 20:00. Do obchodů a nákupních center se může jen ve skupinkách po dvou.

Co je to Lockdown

Lockdown v praxi znamená zákaz nebo omezení volného pohybu osob mimo bydliště.

Pokud jde o lockdown

Pokud jde o lockdown, ten by podle ministra zdravotnictví Romana Prymuly měl jedinou výjimku – cesta do práce. Mimo zaměstnání by platil zákaz vycházení.

Premiér Andrej Babiš

Premiér Andrej Babiš řekl „Dnes v noci jsme překročili 100 tisíc nakažených. Buď budeme všichni dodržovat opatření, nebo budeme muset přistoupit k dalším omezujícím krokům. A nemůžeme vyloučit ani lockdown. Tohle jsem si nikdy nepřál a mluvil jsem o tom, že to nenastane. A v tuto chvíli to nemohu vyloučit“

Co je Lockdown - Karanténa v ČR
Co je Lockdown - Karanténa v ČR

Karanténa v ČR, Co je Lockdown, Lockdown Covid, Karanténa Covid, Roman Prymula lockdown.

Karanténa v ČR

Co je Lockdown

Lockdown Covid

Karanténa Covid

Roman Prymula lockdown

Karanténa v ČR, Co je Lockdown, Lockdown Covid, Karanténa Covid, Roman Prymula lockdown.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více