Cukrárna Saint Tropez

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Cukrárna Saint Tropez v roce 2012 obdržela titul Absolutní vítěz v kategorii cukrárna roku pro celou ČR a Moravu. Hlavním pilířem cukrárny Saint Tropez je špičková původní cukrařina a suroviny nejvyšší jakosti. Tradiční české a francouzské zákusky jsou vyráběny dle receptů, podle kterých vyráběl již Vilém Nosál ve 20. letech minulého století. Kromě úžasných dortů je cukrárna proslulá i svými čokoládovými výrobky.

Novinky

Cukrárna Saint-Tropez se přestěhovala na novou adresu v rámci Prahy 1. To nejlepší z tradičních francouzských, ale i českých dezertů teď můžete ochutnat v nově zrekonstruovaných prostorách, na adrese Karmelitská 376/20, Praha 1.

Narozeniny nebo oslavy

Narozeniny nebo oslavy v úzkém rodinném kruhu nekončí! Přijímájí objednávky na dorty pro děti a vaše blízké ve zprávách na FB nebo na emailu info@cukrarnatropez.cz

Informace o kurzech pečení

Saint Tropez pořádá pod taktovkou mistrů cukrářů také kurzy pro veřejnost v českém i anglickém jazyce. Vedle mnoha kurzů se můžete například přihlásit i na kurz oblíbených macronek nebo čokoládových pralinek.

Počet účastníků je 6-8. Záleží na typu kurzu. Kurzy jsou vhodné i pro úplné začátečníky. V ceně kurzu je zahrnuto: malé občerstvení, domácí nápoje, zapůjčení zástěry. Dárkové cukrářské vouchery odpovídají hodnotě dle barev, které jsou voucherům přiřazeny. Účastník si může vybrat libovolný kurz ve své barevné kategorii, případně si může doplatit dražší kurz. Pokud si naopak vyberete kurz levnější než je hodnota vašeho voucheru, můžete si za rozdíl v ceně vybrat naše zboží, peníze nevracíme. Na voucheru naleznete i údaj s platností, je to vždy 1 rok od jeho zakoupení. Tento voucher je nutné s sebou přinést na kurz.


Webová stránka​

www.cukrarnatropez.cz


Ceník / Vstupné​

zdarma


Otevírací doba​

Po – Pá
8 –19 hodin

So – Ne
9 – 19 hodin

Cukrárna Saint Tropez
Cukrárna Saint Tropez

KRAJ

Hlavní město Praha


ADRESA

Karmelitská 376/20
118 00 Praha 1


GPS souřadnice​

50.0865969N
14.4040725E


Dobrá cukrárna


Saint Tropez cafe


Saint Tropez Prague


Cukrárna Saint Tropez


Francouzská cukrárna Praha


Jak uvařit


Kam na jídlo


pipMaster Grill


Babiččin dvoreček, Zámek Doudleby nad Orlicí.


Cukrárna Saint Tropez

Reklama

Mohlo by se vám líbit