Deliver Us The Moon PS4

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Deliver Us The Moon PS4 – XBOX – PC nabízí příběh který se soustředí na aktuální problémy, jako jsou klimatické změny a vyčerpání přírodních zásob. Přežij v nebezpečném prostředí, kde ti docházejí nádrže s kyslíkem a doráží na tebe nekonečná vesmírná prázdnota, zůstat naživu nebude snadné. Zachráníš lidstvo, anebo budeš zapomenut v temné propasti vesmíru?

Příběh

World Space Agency kolonizovala Měsíc, dokud jedné osudové noci nebyla přerušena veškerá komunikace se Zemí – a zdroj energie byl ztracen. O několik let později se ujímáš role posledního astronauta na Zemi, který se vydává na riskantní misi a musí zjistit, co se stalo, aby zachránil lidstvo.

Využívej tu nejlepší technologii

Trosky předchozích lunárních misí ti budou vyprávět spoustu příběhů a tajemství. Pomocí Astrotoolu odhal minulost kolonie na Měsíci. Využívej technologie vesmírného věku a to díky dronu ASE, který bude tvým jediným společníkem, využívej tu nejlepší technologii, kterou lidstvo nabízí, včetně nových obleků z vesmírného věku, řezacích laserů, raket a robotických ramen.

Deliver Us The Moon

Hra je z pohledu 1. nebo 3. osoby, která tě vezme na žánrově přelomové příběhové dobrodružství. Buď astronautem, vyleť s raketou ze Země, projdi se po vesmírné základně WSA a prozkoumej otevřenou měsíční krajinu beztíže,pěšky nebo po jednokolejce.


Pokračovat ve čtení:​

Rozlušti hádanku

Překonávej překážky a nástrahy v cestě a odhal tajemství minulosti pomocí různých nástrojů. Nasaď veškerý ostrovtip a vyřeš složité hádanky. Užij si stav bez tíže díky úžasnému atmosférickému soundtracku – Deliver Us The Moon nabízí úžasný soundtrack inspirovaný nejlepšími sci-fi kinematografií, který se vyrovná filmům díky třem hodinám původní hudby. Hra běží na Unreal Engine 4 – Deliver Us The Moon ti díky Unreal® Engine 4 nabídne neuvěřitelnou hratelnost a úchvatnou grafiku.

Video:​


Deliver Us The Moon cz


Deliver Us The Moon 2020


Deliver Us The Moon download


Deliver Us The Moon tipy a triky


Deliver Us The Moon PS4 – XBOX – PC


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


Deliver Us The Moon cz, Deliver Us The Moon 2020, Deliver Us The Moon download, Deliver Us The Moon tipy a triky, Deliver Us The Moon PS4 – XBOX – PC.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

🎮Deliver Us The Moon PS4 – Kam do přírody
Deliver Us The Moon PS4 XBOX PC

Deliver Us The Moon PS4 - XBOX - PC nabízí příběh který se soustředí na aktuální problémy, jako jsou klimatické změny a vyčerpání přírodních

Cena: 1700

Cena měny:

Operační systém: Windows 10, Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X, Xbox One

Kategorie aplikace: Game

Hodnocení redakce:
5
Reklama

Mohlo by se vám líbit