Demons Souls Remake PS5

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Demons Souls Remake PS5 – Legendární akční RPG Demon’s Souls míří na novou generaci konzole PlayStation ve zcela novém provedení, které si vzalo na starost zkušené studio Bluepoint Games. Využívejte rozličných zbraní, kouzel a magických předmětů, které vám pomohou přežít tuto oživlou noční můru. Objevujte dávná tajemství prastarého království a prozkoumejte tento fascinující fantasy svět až do posledního detailu.

Objevte, kde cesta začala

Zažijte originální brutální výzvu, zcela přepracovanou od základů. To vše v ohromující vizuální kvalitě se zvýšeným výkonem, to je svět Boletaria, jaký jste ještě nikdy neviděli.

Staňte se zabijákem démonů

Vydejte se do severního království Boletaria – kdysi prosperující země rytířů, nyní sužovaná nevýslovnými tvory a dravými démony. Seznamte se s podivnými postavami, které svět kolem sebe neohrožuje a překrucuje, a rozlušte znepokojivý příběh Démonových duší.

Ovládněte umění čarodějnictví a války

Zdokonalte a zdokonalte své bojové dovednosti – vězte, kdy se máte posunout vpřed a kdy vyčkat svůj čas, protože při každém zmeškaném švihu a neopatrné chybě riskujete ztrátu těch duší, které jste tak tvrdě sbírali. Odměna za zabití nejsilnějších nepřátel je obrovská a smrt neznamená konec – je to jen další stav bytí.


Pokračovat ve čtení:​

Čelte největším válečníkům na světě

Čelte největším válečníkům na světě v divokém PvP boji – s online 1 invazemi, které zvyšují nebezpečí vašeho úkolu. Nebo hrajte kooperativně svoláním spojenců, kteří vám pomohou v boji proti démonům.

Video:​


Demons Souls PS5


PS5 Demons Souls


Demons Souls Remake


Demons Souls Remake PS5


PS5 Demons Souls Remake


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


Demons Souls PS5, PS5 Demons Souls, Demons Souls Remake, Demons Souls Remake PS5, PS5 Demons Souls Remake.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Mohlo by se vám líbit