Demons Souls Remake PS5

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Demons Souls Remake PS5 – Legendární akční RPG Demon’s Souls míří na novou generaci konzole PlayStation ve zcela novém provedení, které si vzalo na starost zkušené studio Bluepoint Games. Využívejte rozličných zbraní, kouzel a magických předmětů, které vám pomohou přežít tuto oživlou noční můru. Objevujte dávná tajemství prastarého království a prozkoumejte tento fascinující fantasy svět až do posledního detailu.

Více informací:

Objevte, kde cesta začala

Zažijte originální brutální výzvu, zcela přepracovanou od základů. To vše v ohromující vizuální kvalitě se zvýšeným výkonem, to je svět Boletaria, jaký jste ještě nikdy neviděli.

Staňte se zabijákem démonů

Vydejte se do severního království Boletaria – kdysi prosperující země rytířů, nyní sužovaná nevýslovnými tvory a dravými démony. Seznamte se s podivnými postavami, které svět kolem sebe neohrožuje a překrucuje, a rozlušte znepokojivý příběh Démonových duší.

Ovládněte umění čarodějnictví a války

Zdokonalte a zdokonalte své bojové dovednosti – vězte, kdy se máte posunout vpřed a kdy vyčkat svůj čas, protože při každém zmeškaném švihu a neopatrné chybě riskujete ztrátu těch duší, které jste tak tvrdě sbírali. Odměna za zabití nejsilnějších nepřátel je obrovská a smrt neznamená konec – je to jen další stav bytí.

Čelte největším válečníkům na světě

Čelte největším válečníkům na světě v divokém PvP boji – s online 1 invazemi, které zvyšují nebezpečí vašeho úkolu. Nebo hrajte kooperativně svoláním spojenců, kteří vám pomohou v boji proti démonům.

Official trailer

Demons Souls Remake PS5
Demons Souls Remake PS5

Demons Souls PS5, PS5 Demons Souls, Demons Souls Remake, Demons Souls Remake PS5, PS5 Demons Souls Remake.

Demons Souls PS5

PS5 Demons Souls

Demons Souls Remake

Demons Souls Remake PS5

PS5 Demons Souls Remake

PS5

Demons Souls PS5, PS5 Demons Souls, Demons Souls Remake, Demons Souls Remake PS5, PS5 Demons Souls Remake.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více