Dětská hřiště v lese v Praze

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Dětská hřiště v lese v Praze nabízí seznam tipů lesních hřišť pro děti. Najdete zde například hrací věže s klouzačkou, prolézačky ve tvaru pyramida, A domečeky, domečeky mašinka, houpačky závěsné, houpačky vahadlové, kolotoče klaun, kladiny, autíčka, altány a piknikové stoly.

Seznam: Dětská hřiště v lese v Praze

Les na Cibulce

Les na Cibulce nabízí stromy dosahující úctyhodných rozměrů (obvod kmene 300 až 500 cm), a to zejména duby a jasany. Některé z nich jsou vyhlášeny jako památné.

Prokopské údolí

Prokopské údolí a Dalejské údolí patří mezi nejznámější pražské přírodní lokality. Nachází se blízko velkých pražských sídlišť a je snadno dostupné MHD.

Les Kamýk v Praze

Les Kamýk v Praze se nachází v těsné blízkosti sídlišť a je snadno dostupný MHD. Les je možné navštívit i na kole – kolem lesa prochází dvě cyklostezky.

Les Hvězda v Praze

Les Hvězda v Praze nabízí skvělé místo kam jít na procházku se psem, nebo s dětmi. Obora Hvězda je dnes hojně využívaná běžci, cyklisty a v zimě běžkaři.

Les Modřanská rokle

Les Modřanská rokle a Cholupický vrch v Praze je snadno dostupný MHD a vede zde několik cyklistických stezek. Jedna stezka prochází přímo celou Modřanskou roklí

Les Krejcárek v Praze

Les Krejcárek v Praze nové dětské hřiště, poblíž kterého se nachází studánka. V létě návštěvníci ocení sečené louky, které se nachází u dětského hřiště a podél vyhlídkové cesty.

Milíčovský les v Praze

Milíčovský les v Praze nabízí ucelený lesní komplex a přilehlé rybníky, mokřady a louky. Lesem prochází zelená turistická stezka, která v Křeslicích navazuje na červenou turistickou stezku

Kunratický les v Praze

Kunratický les v Praze nabízí několik značených turistických tras i cyklotras. Nachází se zde dětská hřiště, altány, velké množství laviček, piknikové místo s veřejným ohništěm a naučná stezka

Chuchelský les v Praze

Chuchelský les v Praze nabízí rozlehlé lesy, romantické skály i unikátní stepní lokality. Velkým lákadlem pro návštěvníky je také lesní ZOO koutek.

Hostivařský les v Praze

Hostivařský les v Praze společně s Hostivařskou přehradou tvoří významné rekreační zázemí pro velkou část obyvatel Prahy.

Les Divoká Šárka v Praze

Les Divoká Šárka v Praze nabízí krajinu se strmými skalami a soutěskami, rozsáhlými lesy, loukami a stepmi, na kterých se pasou ovce a kozy.

Čimický les a Ďáblický háj v Praze

Čimický les a Ďáblický háj v Praze nabízí dvě turistické stezky a oba lesy se dají také projet na kole. Jsou zde 4 dětská hřiště a v bývalém lomu v Ďáblickém háji jsou umístěny fitness prvky.

Lesní hřiště, Hřiště v lese, Venkovní hřiště, Dětská hřiště Praha, Dětská hřiště v lese v Praze.

Lesní hřiště, Hřiště v lese, Venkovní hřiště, Dětská hřiště Praha, Dětská hřiště v lese v Praze.

Lesní hřiště

Hřiště v lese

Venkovní hřiště

Dětská hřiště Praha

Dětská hřiště v lese v Praze

Lesní hřiště, Hřiště v lese, Venkovní hřiště, Dětská hřiště Praha, Dětská hřiště v lese v Praze.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více