DinoPark Harfa

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

DinoPark Harfa je umístěný na střeše nákupního centra Galerie Harfa. Nenechte si ujít výlet do druhohor pro celou rodinu nedaleko centra Prahy. Modely dinosaurů v životních velikostech, dekorace druhohorní přírody, Dětské paleontologické hřiště s ukrytou kostrou pravěkého tvora, 4D Kino v ceně vstupenky, mlhostromy pro osvěžení v letních měsících, dětské atrakce a spousta dalších překvapení.

Více informací:

Každý DinoPark je jiný

Vydejte se na dobrodružnou výpravu do druhohor, jeden DinoPark vidět nestačí. Každý je jiný, každý je unikátní. DinoPark je ideální pro rodinný výlet.

3D kino

V každém parku je umístěno 3D Kino s trojrozměrným filmem vyrobeným speciálně pro DinoPark. Vstupné do kina je obsaženo v ceně vstupenky do DinoParku.

Každý rok nové scény, nové modely, nová překvapení a zábava

DinoPark každoročně připravuje novinky v podobě nových modelů a scén, ale i netradičních herních a zábavných prvků.

VR ZÓNA

Tohle není film, to je realita. Virtuální realita! V naší VR zóně se ocitnete přímo v srdci druhohor, jako byste tam vyrazili na skutečný výlet! Kouknete nahoru, vidíte nebe, kouknete dolů, vidíte zem, rozhlédnete se kolem sebe a zjistíte, že jste se přenesli o mnoho milionů let zpátky, kdy se po naší planetě proháněli dinosauři a jiná obávaná stvoření. Můžete se rozhlížet do všech stran a pozorovat tuto úžasnou druhohorní scenérii jako ve skutečném světě. Jen pozor na masožravé dinosaury!

Cesta do minulosti země

Cesta do minulosti Země je malý pavilon se skutečnými artefakty z dávných dob od starohor až po dnešek. Můžete zde obdivovat skutečného třetihorního škorpióna, otisk křídel pravěkých vážek, fosílie přesliček nalezených na našem území, imitaci skutečného paleontologického výkopu a mnoho dalšího. Pavilon je vystavěn ve spolupráci se Západočeským muzeem v Plzni a vedoucím jeho paleontologického oddělení RNDr. Josefem Pšeničkou, PhD.

Wollemia nobilis

Unikátem světového významu je od roku 2006 v DinoParku umístěná živá druhohorní rostlina WOLLEMIA NOBILIS. Tento strom, druh pravěké borovice, byl objeven v roce 1994 v počtu pouhých 39 exemplářů v australské divočině. Pro botanika je setkání s touto rostlinou totéž, co pro biologa setkání se skutečným, živým dinosaurem. Rostlina žila na Zemi před 175 mil. lety.

Parkoviště

Do podzemních garáží vjezd z ulice Českomoravská nebo Ocelářská.

Harfa Zábava, DinoPark Harfa, Harfa DinoPark, DinoPark Praha, Praha DinoPark.

Ukazuje tajemný svět druhohor

DinoPark odkrývá dosud nepoznaný svět dinosaurů. Děti se budou bavit a zároveň si odnesou nové poznatky o historii naší planety Země.

Vše pro pohodlí dětí i rodičů

Ve všech DinoParcích je k dispozici občerstvení, dětská hřiště, parkování, DinoShop s dinosauřími suvenýry. Děti si budou hrát a rodiče relaxovat.

DinoPark je vhodný pro děti každého věku

Nejmenší, malí i velcí návštěvníci najdou v DinoParku to, co je právě baví a zajímá. DinoPark poskytuje dětem zábavu, ale i poznání.

Dětské atrakce

DinoPark nejsou jen modely dinosaurů v životních velikostech, ale také množství atrakcí pro děti všech věkových kategorií. Které z dětí by se nechtělo podívat na svět očima právě se vylíhnutého dinosaura ze své skořápky, v Paleontologickém hřišti odhalit ukrytou kostru pravěkého tvora, bavit se s dalšími dětmi na prolézačkách a houpadlech, nebo si udělat unikátní fotku do rodinného alba v našem fotosaurovi. Nejen toto, ale i mnoho dalšího je připraveno v každém z DinoParků pro naše nejmenší návštěvníky. Pro dětský úsměv a rozzářené oči děláme v DinoParcích vše.

Paleontologické hřiště

Dětské paleontologické hřiště je součástí každého DinoParku. K objevení kostry prehistorického tvora ukrytého v písečných hlubinách potřebují malí návštěvníci štětec, lopatku a notnou dávku trpělivosti. To jsou nezbytné nástroje pravého paleontologa.

4D kino

Unikátní 4D Kino je součástí každého DinoParku. Jedná se o technicky náročné zařízení, které dokáže promítat 2 obrazy současně, čímž vzniká dojem plastičnosti obrazu. Návštěvník prostřednictvím zapůjčených 3D polarizačních brýlí dokáže film vnímat plasticky s iluzí trojrozměrné projekce. Film byl vyráběn speciálně pro DinoPark a je promítán pouze zde. Vstupné do 4D Kina se neplatí a je obsaženo v ceně vstupenky.

Video DinoPark Harfa

DinoPark Harfa
DinoPark Harfa

INFORMACE

Webová stránka

Ceník / Vstupné

DOSPĚLÍ 180 Kč
DĚTI 3–15 LET 120 Kč
DĚTI DO 3 LET ZDARMA
RODINA 500 Kč
DOSPĚLÍ ZTP 90 Kč
DĚTI ZTP 60 Kč

Otevírací doba

9:00 – 19:00

Adresa

Českomoravská 2420/15a
19000 Praha 9

GPS souřadnice

50.1043014N
14.4909000E

Harfa Zábava, DinoPark Harfa, Harfa DinoPark, DinoPark Praha, Praha DinoPark.

Harfa Zábava

DinoPark Harfa

Harfa DinoPark

DinoPark Praha

Praha DinoPark

Harfa Zábava, DinoPark Harfa, Harfa DinoPark, DinoPark Praha, Praha DinoPark.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více