EA UFC 4

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

EA UFC 4, záleží jen na tvém stylu boje, povaze a počtu tvých úspěchů, jaký z tebe bude bojovník. Rozvíjej a upravuj svou postavu pomocí systému postupu skrze všemi režimy, které ti hra nabízí. Vypracuj se z neznámého amatéra v superhvězdu v režimu kariéry, dva nové módy The Kumite a The Backyard ti umožní prožít začátky bojových sportů nebo se postav svět v novém módu Blitz Battles. Hraj v režimu Online World Championships a staň se šampionem UFC.

Nová generace hratelnosti

Nová generace hratelnosti – Nová hratelnost ti přináší plynulé kombinace úderů a nabízí mnohem větší citlivost a autentičtější boje, než tomu bylo doposud. Přepracované mechaniky soubojů na zemi poskytují větší kontrolu v boji.

Staň se znovu pánem

Staň se znovu pánem zápasového ringu v dalším díle oblíbené bojové série UFC z dílny společnosti Electronic Arts! Připrav se na neskutečné události v jednotlivých soubojích, užij si vylepšené animace.

Reálnější souboje

UFC  přináší „Real Player Motion Technologii“, kdy vzniká jedinečný a plynulý zážitek vycházející z postavení a fyzického kontextu v držení soupeřů. Využití této technologie umožnilo držení soupeře integrovat do širšího systému a plynulost uchopení a vyváznutí je tak na realistické úrovni.


Video:​


EA UFC 4


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


EA UFC 4


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Reklama

Mohlo by se vám líbit