EMF

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Měřiče EMF měří kolísání elektromagnetických polí. Teorie z oblasti paranormálního vyšetřování naznačují, že duchové mají schopnost manipulovat s těmito poli. Měřič EMF je základní zařízení používané k detekci zdrojů EMP nebo možné manipulace za účelem dokumentace a podpory potenciální komunikace s těmito subjekty.

Digital EMF Meter

Digital EMF Meter je digitální měřič EMF je navržen tak, aby poskytoval rychlý a snadný způsob měření úrovní elektromagnetického pole a teploty.

K2 EMF Meter

K2 EMF Meter je oblíbený, snadno použitelný nástroj pro detekci špiček elektromagnetické energie. Tyto špičky indikované vícebarevnými světly v horní části měřiče mohou znamenat aktivitu nebo komunikaci duchů z druhé strany.

Mel Meter

Mel Meter nabízí jak jednoosé měření AC magnetického pole, tak měření teploty vzduchu v reálném čase. Osvětlení displeje je ČERVENÉ, takže nezasytí vaše oči při práci v tmavých prostorách. Odečet v mG nebo µT, °F nebo °C. Vysoké rozlišení a rychlá odezva.

ELF Meter

ELF Meter měřič EMF, známý jako měřič ELF, je známý pro rychlé a snadné použití za velmi dostupnou cenu. Tři LED světla, která jsou dobře viditelná ve tmě, indikují sílu pole.

K2 Deluxe

K2 Deluxe With Sound Alert s vypínačema zvukový bzučák vás upozorní na změny EM frekvencí pomocí tradičního grafu LED světla a zvuku. Tato přidaná funkce vám pomůže rychlé upozornění na potenciální aktivitu, aniž byste celou noc zírali do měřiče. Tento bzučák je navíc skvělým doplňkem, takže všechny zvukové záznamy v okolí „uslyší“ a zdokumentují, když se objeví EMF.

Mel Meter REM-ATDD

Mel Meter REM-ATDD kromě detekce „přirozených“ a umělých EMF frekvencí (AC/DC) a změn okolní teploty, tato nová funkce také využívá mini teleskopickou anténu k vyzařování vlastního nezávislého magnetického pole kolem přístroje. Toto EM pole lze snadno ovlivnit materiály a předměty, které vedou elektřinu. Na základě blízkosti zdroje, síly a zkreslení EM pole… lze aktivovat čtyři vícebarevná LED světla v libovolném pořadí nebo kombinaci. Toto zařízení také obsahuje jednotku ATDD (Ambient Temperature Deviation Detection), která detekuje změny okolní teploty a upozorní vás na ně zvukovým tónem.

REM Pod with Temp

REM Pod with Temp, zkušení lovci duchů vědí, že žádný údaj není příliš malý na důkladné prozkoumání. Vzhledem k tomu, že se předpokládá, že paranormální aktivity ovlivňují energii a teplotu, je životně důležité, abyste zdokumentovali veškeré změny v prostředí, ke kterým může během provozu dojít.

EDI Meter

EDI Meter je více než jen EMF měřič. Jedná se o komplexní nástroj pro lov duchů vytvořený pro lov duchů a paranormální vyšetřovatele, kteří chtějí přesnou detekci a data, která lze důkladně analyzovat v protokolu grafu nebo tabulky.

EMF TriField TF2 Meter

EMF TriField TF2 Meter detekuje změny v širokém rozsahu změn EMF energie včetně elektrických, magnetických a RF. Tento přesný nástroj má na sobě mnoho klobouků pro úplnou kontrolu nad detekovanými poli a citlivost odpovídající prostředí. Je tak vysoce citlivý, detekuje přítomnost aktivity od mávání ruky přímo nad měřičem až po změny energie v místnosti s výběrem podle vašich potřeb.

Rook EMF Meter with Sound

Rook EMF Meter with Sound se zvukem od GhostStop detekuje malé změny v elektromagnetické energii a upozorňuje pomocí světel a zvuku. Tento detektor je speciálně navržen pro lov duchů s důrazem na detekci energetických změn a blízkosti, takže můžete být upozorněni na přítomnost a snadno vystopovat zdroj. Věž je zesílena, aby se snížilo vnější rušení a falešné údaje.

Video od: ghost stop

Rook EMF Meter

Lovci duchů a Paranormální jevy v ČR

Lovci duchů a Paranormální jevy v ČR

VTPJ se věnuje vyšetřování a dokumentování paranormálních jevů. Pomocí speciálních přístrojů jsou schopni zachytit zvuky a hlasy ze světa záhrobí.


EMF

Reklama

Mohlo by se vám líbit