Europa Park Nejlepší a Největší Zábavní Park v Německu

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Europa Park Nejlepší a Největší Zábavní Park v Německu v Rustu nabízí dechberoucí atrakce a nezapomenutelné show v jedinečném prostředí! Hotely, restaurace, wellness, celoroční vodní radovánky a virtuální světy. Výlet do největšího zábavního parku v Německu se určitě vyplatí. Jen tak pro představu, v parku se nachází 13 horských drah a víc jak 100 atrakcí, tady doopravdy nejen děti budou jak v ráji. Europa park v Německu Vám udělá vzpomínky na celý život, kdo nebyl, nepochopí.

Informace pro návštěvníky

Veškeré informace, parkovací lístky, brožury atd. jsou k dispozici na informačním pultu přímo u hlavního vchodu, u Euro Tower, u velkého jezera a ve španělském tematickém areálu u dobrodružného hřiště.

Kupte si vstupenky

V případě volné kapacity jsou vstupenky stále k dispozici na místě za příplatek 6,00 €. Vstupenky doporučujeme zakoupit předem online v prodejně vstupenek. Tip: Spojte svou návštěvu s přenocováním v zážitkovém resortu a rezervujte si vstupenky za nejlepší cenu.

Europa Park vstupné

Europa Park vstupné je pro kojence do 3 let zdarma, děti od 4 do 11 let za 47,00 až 53,50 EUR, dospělí a děti od 12 let za 55,00 až 62,00 EUR a senioři ve věku 60 a více let za 47,00 až 53,50 EUR.

Místa na piknik

Objevte piknikové prostory: V zámeckém parku a v německé tematické oblasti, vedle WODAN – Timburcoaster.

Bezdrátový přístup k internetu

V Europa-Parku je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Psi v parku

Psi mají povolen vstup do parku na vodítku. Na vyjížďky a výstavy, stejně jako do některých stravovacích zařízení, je zakázán vstup se psy.


Webová stránka​

www.europapark.de


Ceník / Vstupné​

Kojenci do 3 let
zdarma

Děti od 4 do 11 let
47,00 – 53,50 EUR

Dospělí a děti od 12 let
55,00 EUR – 62,00 EUR

Senioři ve věku 60 a více let
47,00 – 53,50 EUR


Otevírací doba​

od 9:00 do 18:00

Europa Park Nejlepší a Největší Zábavní Park
Europa Park Nejlepší a Největší Zábavní Park v Německu

Pokračovat ve čtení:​

Europa Park atrakce

Dobrodružství Atlantidy – Interaktivní zábava, Alpenexpress „Gentian“ – Ideální rodinná klasika, Alpenexpress Coastiality – Virtuální jízda na horské dráze realitou, Fotbalová aréna – YULLBE JDĚTE do parku, ARTHUR – Úchvatná tematická jízda, Popelka – Sedí vám kouzelná bota, Atlantica SuperSplash – zaručené chlazení, Ba-aa Express – Plnou parou vpřed nad zelenými kopci, Modrá ohnivá kupole – Seznamte se se čtyřmi živly, Modrá ohnivá megadráha – Katapult start do zábavy, Casa da Aventura – Zábava za každého počasí, Bláznivé taxi – Britská taxi zábava.

Tančící špinavý – Vyplujte s houpačkou, Statečná švadlena – Poslouchejte příběh se zájmem, Zlatá husa – Přehlídka šťastné postavy, Doktor ví-všechno – Pohádkové otázky a odpovědi, Dunajský parník – Pohodlná cesta Rakouskem, Zámek Šípkové Růženky – Objevte spící krásu, Elfí jízda – V říši fantastických bytostí, EP Express Station „Alexanderplatz“ – Ideální pro první přehled, EP Express Station „Řecko“ – Prohlídka v závratných výškách, EP Express Station „Hotely“ – Exkluzivní přístup pro hosty tematických hotelů, EP Express Station „Španělsko“ – Vznášet se nad věcmi, Euro-Mir – Vpřed a vzad dolů, Euro věž – 75 m nad zemí, Eurosat CanCan Coaster – Divoký tanec pařížskou nocí.

Prázdninová houpačka – Volné houpání v kruhu, Rafting ve fjordu – Vodní zábava v torrentu, Létající Holanďan – Nahoru a dolů na širém moři, Prokletí Cassandry – realita nebo iluze, Matka Hulda – Sněhové vločky vesele tančí, Žabí princ – Slíbeno je slíbeno, Hrad duchů – Děsivý faktor ve tmě, Jeníček a Mařenka – Křupavé Křupavé Křupavé, Jim Button Cesta přes Morrowland – Začněte vzrušující cestu Lummerlandem, Josefinina imperiální kouzelná cesta – Majestátní plavba lodí přes zahrady paláce císařovny Josefiny, Leták na ledovec Jungfrau V rychlém letu nahoru a dolů – Výstava panenek Käthe Kruse v pohádkové galerii, Koffiekopjes – Rychlý kávový večírek.

Kolumbův člun – Na širém moři, Laser Adventure škola dobrodruhů – Tajemné laserové bludiště, Hrad Limerick – Velký hrad jen pro děti, Ostrov Lítill dětský vodní svět Hansgrohe – Voda a lezení zábava, Země malého beránka – Hřiště pro nejmenší, Londýnský autobus – Prohlídka s rozdílem, Madame Freudenreich Kuriozity – Projeďte se babiččinou legrační dinosauří zahradou, Projížďka loutkovým člunem – Pohodlná jízda na vodní gondole, Matterhorn Blitz – Divoká jízda přes hory a údolí, Hala Mercedes Benz – Tématický svět „MONACO“ v hale Mercedes-Benz.

Nádraží jednokolejky „Island“ – Pohodlně plujte vzduchem pouze na jedné dráze, Stanice jednokolejky „Lucembursko“ – Výchozí bod pro pohodovou jízdu, Kolotoč Mül-Müls – Zaručená zábava při točení a víření, Blázen stodola – Svět švábskoalemanských bláznů, Starý Mac Donald’s Tractor Fun – Do dobrodružné farmy, Jízda veteránem – Kontemplativní cesta pro malé i velké, Panoramatický vlak „Paddington Station“ – Nechte dění v parku projít, Panoramatické vlakové nádraží „Německo“ – Ve vlaku přes park.

Panoramatické vlakové nádraží „Rusko“ – Oddechový čas s výhledem, Panoramatické vlakové nádraží „Španělsko“ – Užijte si malou přestávku v pomalém vlaku, Paul’s Playboat – Uvízlá loď pro dobrodružné průzkumníky, Pegasus – horská dráha YoungStar – Horská dráha vzrušení pro nejmenší, Piccolo Mondo – S láskou navržená dětská zábava, Piráti v Batávii – Připojte se k Bartholomeovi van Robbemondovi při hledání legendární dýky Batavie Ohnivého tygra, Poppy Towers – Nahoru a dolů v kořenovém světě, Rapunzel – rozpusťte si vlasy, Journey to Rulantica Preview Center – Rulantica nový vnitřní vodní svět.

Státní pokladna – Povinnost pro každého skutečného fanouška Europa-Parku, Jízda na saních Snow Maiden – Po stopách ruských pohádek, Švýcarská bobová dráha – V bobu přes kanál, Ovčí skála – Plavba kolem irských skal, Stříbrná hvězda – Adrenalinový kop s vysílacím časem, Svah Silverstone – Pocit závodníka na svazích, Snorri výlety – Magický svět „Rulantica“, Hřiště červ Wies’n – Barevné hřiště s červí dráhou, Spinning Draci – Vysoko s létajícími obry.

Britský kolotoč – Originální 100 let starý koňský kolotoč, Tyrolský tok divoké vody – Osvěžující jízda ve vodním kanálu, Prostřete si stůl sami – Pohádka k prožití, Věž věž – Letecký test pro strážce majáku, Vindjammer – Obří houpačka pro odvážné, Voletarium – Sen o létání se stává skutečností, Volo da Vinci – Vzlétněte a odplujte, Vodní dráha Poseidon – Řecká mytologie zblízka, Vodní hřiště – Úzké chodníky a tančící fontány, Velrybí dobrodružství Severní záře – Vodní pochod, Vídeňský vlnový leták – Řetízkový kolotoč v závratných výškách.

Video od:​ Europa-Park

Willkommen im Europa-Park Erlebnis-Resort 2022

Europapark Rust, Europapark cena, Europa Park cena, EuropaPark vstupné, Europa Park vstupné, EuropaPark Německo, Europa Park Německo, Europa-Park Německo, Zábavní park Německo, Europa-Park Německo atrakce, Největší německý zábavní park, Největší zábavní park Německo, Největší zábavní park v Německu, Nejlepší zábavní park v Německu.


KRAJ

Německo


ADRESA

Fischerstraße 55
77977 Rust
Německo


GPS souřadnice​

48.2642050N
7.7221194E

Lze ze psem do Europaparku?

Ano, vstup je dovolen, ale pes musí být na vodítku.

Je v Europaparku přístup k internetu zdarma?

V Europa-Parku je k dispozici bezplatné Wi-Fi.


Europapark Rust


Europapark cena


Europa Park cena


EuropaPark vstupné


Europa Park vstupné


EuropaPark Německo


Europa Park Německo


Europa-Park Německo


Zábavní park Německo


Europa-Park Německo atrakce


Největší německý zábavní park


Největší zábavní park Německo


Největší zábavní park v Německu


Nejlepší zábavní park v Německu


Kam s dětmi


Tipy kam na výlety


Europapark Rust, Europapark cena, Europa Park cena, EuropaPark vstupné, Europa Park vstupné, EuropaPark Německo, Europa Park Německo, Europa-Park Německo, Zábavní park Německo, Europa-Park Německo atrakce, Největší německý zábavní park, Největší zábavní park Německo, Největší zábavní park v Německu, Nejlepší zábavní park v Německu.


Europa Park Nejlepší a Největší Zábavní Park v Německu

Reklama

Mohlo by se vám líbit