Načítám Akce

« Všechny Akce

Koncert Lucie Bílá

7. 4. 2021 od 20:00 do 22:00

490Kč
Koncert Lucie Bílá

Koncert Lucie Bílá se po více než třech letech od vydání alba Hana se Lucie Bílá vrátila do bratislavského studia Littlebeat, aby zde natočila své nové studiové album Ta o mně. Vybíralo se z více než čtyřiceti původních písní, z nichž následně producenti s Lucií připravili třiadvacet demonahrávek, ze kterých se nakonec na album dostalo třináct nejlepších. Dbalo se nejenom na hudební složku, ale zcela zásadně i na jednotlivé texty.

Leitmotivem je láska ve všech možných podobách a radost ze života. Na rozdíl od předchozího platinového alba Hana se základní autorská sestava Martin Šrámek – Andrej Hruška – Katarína Knechtová na novince rozrostla o další zvučná jména.

Autorem prvních dvou singlů z alba je Marek Ztracený. Jedná se o písně Mám ráda život a Protože, která původně vznikla jako dárek k narozeninám partnerovi Lucie Bílé a sbírá úspěchy nejen v rádiích, ale i na YouTube, kde videoklip překonal více než 1 milión zhlédnutí. Dalším novým autorským pilířem alba je dvojice Jan Vávra – Jana Infeldová ze skupiny Jananas, kteří stojí i za velkým loňským hitem Za 100 let. Na albu Ta o mně se podílí jak na s humorem a nadsázkou pojatých písničkách (3 dny a Cirkus bude), tak i například textem na emotivní skladbě Domov, věnované mamince Lucie Bílé.

Nadechnout napsal a částečně i produkoval Marcell – zpěvák, skladatel a producent z nastupující nové vlny domácího popu. Písničkou Léto přispěla mladá slovenská zpěvačka Zuzana Mikulcová a skladbou

Nevěřím generačně spřízněná Patricie Fuxová, známá z vlastního projektu Vesna. Závěrečná něžná ukolébavka Pojď klidně spát je výsledkem spolupráce Jany Kirschner a dalšího zástupce mladé generace textaře Petra Soukupa. Album produkoval Martin “Maxo” Šrámek, o mix se postaral Andrej Hruška a mastering provedl Miroslav Chyška. Vzniklo tak mimořádné album silných písniček v současné, ale přitom ne účelové zvukové produkci, korunované skvostným pěveckým výkonem Lucie Bílé.

Koncert Lucie Bílá

Lucerna Lucie Bílá

Lucie Bílá koncert

Koncert Lucie Bílá

Ta o mně Lucie Bílá

Lucie Bílá Ta o mně

Lucerna Lucie Bílá, Lucie Bílá koncert, Koncert Lucie Bílá, Ta o mně Lucie Bílá, Lucie Bílá Ta o mně.

Reklama

Podrobnosti

Datum:
7. 4. 2021
Čas:
20:00 do 22:00
Cena:
490Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
Webová stránka:
https://www.ticketstream.cz/akce/lucie-bila-to-o-mne-130289

Pořadatel

Agentura 44, s.r.o.
Email:
produkce@luciebila.com
Webová stránka:
https://www.luciebila.com/

Místo konání

Palác Lucerna
Štěpánská 61
Praha, 116 02 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 602 120 430
Webová stránka:
https://www.lucerna.cz/cz/