EVP

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

EVP, tedy elektronický hlasový jev je anomálie, při které lze na zvukové nahrávce slyšet hlasy, které nebyly přítomny při nahrávání původního zvuku. Právě přístroje pro EVP jsou schopni zaznamenat potenciální zvukové anomálie.

Spirit box P-SB7

Spirit box P-SB7 je kompaktní nástroj, který je ideální pro pokusy o komunikaci s paranormálními entitami. Využívá vysokofrekvenční rozmítání ke generování bílého šumu, který podle teorií dodává některým entitám energii, kterou potřebují ke slyšení.

Spirit box P-SB11

Spirit box P-SB11 je skvělý nástroj se skvělými novými funkcemi pro pokusy o komunikaci s paranormálními entitami. Využívá vysokofrekvenční rozmítání ke generování bílého šumu, který podle teorií dodává některým entitám energii, kterou potřebují ke slyšení. Když k tomu dojde, někdy uslyšíte hlasy nebo zvuky přicházející přes statickou elektřinu ve snaze komunikovat. Tento nový model, po úspěchu SB7, obsahuje mnoho nových funkcí pro paranormální vyšetřování a komunikaci s okolím.

EVP Recorder with USB

EVP Recorder with USB je praktický zvukový záznamník EVP a je nezbytností pro vyšetřování lovu duchů pro záznam důkazů EVP a zdokumentování zvukových poznámek. Má plně barevný displej s kompaktním designem a rychlý záznam jedním tlačítkem pro snadné použití ve tmě.

Zoom 360° Audio Recorder

Zoom 360° Audio Recorder nabízí možnost živého poslechu, takže můžete na místě slyšet všechny potenciální EVP. Při překódování můžete dokonce označit soubory, takže si můžete poznamenat oblasti souboru, které si chcete později prohlédnout. Tento 4kanálový audio rekordér poskytuje vynikající kvalitu zvuku a výrazně zlepšuje kvalitu důkazů. Díky 360° můžete nejen získat vynikající kvalitu zvuku, ale také vám pomůže určit, odkud zvuk přichází.

Olympus EVP Recorder

Olympus EVP Recorder je snadno použitelný rekordér EVP a je navržen tak, aby jej bylo možné zapojit přímo do počítače pro rychlý přenos souborů. S vestavěnými stereo mikrofony a novou funkcí Scene Select vždy získejte ten nejlepší záznam zvuku, bez ohledu na to, jaké je vaše prostředí. A díky 4GB vnitřní paměti a více než 1 000 hodinám záznamu je dostatek paměti pro záznam a ukládání souborů.

EVP Spike Sensor

EVP Spike Sensor je zvukový senzor využívá citlivý vestavěný mikrofon k detekci zvukových špiček a převádí je na osvětlený displej. Osvětlený graf je zbarven v rozsahu od zelené po červenou indikující hlasitost podél osvětleného prstence displeje. Tyto špičky pak označí indikátorem pro dokumentaci. Snadno se používá, je dobře vidět a dlouho vydrží.

EVP Wrist Recorder 3

EVP Wrist Recorder 3 je praktický audio rekordér, kerý vám umístí vysoce kvalitní záznam EVP přímo na vaše zápěstí s plně barevným displejem, živým poslechem, vestavěným reproduktorem a větším úložištěm. Stačí si ho nasadit na ruku, stisknout záznam a pustit se do vyšetřování.

SBox Ghost Box + Recorder

SBox Ghost Box + Recorder je radiofrekvenční skener a záznamník pro paranormální výzkum. SBox obsahuje mnoho dalších funkcí, které vám usnadní vyšetřování a zároveň poskytují kvalitní důkazní dokumentaci.

Video od: ghost stop

EVP Sound Spike Sensor for ghost hunting

Lovci duchů a Paranormální jevy v ČR

Lovci duchů a Paranormální jevy v ČR

VTPJ se věnuje vyšetřování a dokumentování paranormálních jevů. Pomocí speciálních přístrojů jsou schopni zachytit zvuky a hlasy ze světa záhrobí.


EVP

Reklama

Mohlo by se vám líbit