Fábula rodinný zábavný park

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Fábula rodinný zábavný park nabízí skvělé místo pro čas strávený s rodinou. V průběhu celého dne vás čeká několik zábavných programů, soutěží a her pro malé i velké. Můžete se těšit na Pohádková cesta sklepením, Útěk ze žaláře, Pohádkové bludiště, Strašidelné bludiště, Interaktivní výstavu panenek, Království hlavolamů, Cesta sedmi pokladů, Mini ZOO, Obří společenské hry, Tvořivé dílny, apod.

Na co se můžete těšit

Pohádková bytost pro vaše děti po celý den. Zapíše se někdo z vaší rodiny dobrovolně do pekelné knihy hříšníků? Raději se předem převažte na váze hříchů. A výlet do Pohádkové říše se změní v nezapomenutelný zážitek pro vaše děti. Příběh pohádkové cesty se musí prostě prožít!

Útěk ze žaláře

Máš pouhých 30 minut na získání potřebných informací a útěku z vězeňské cely. Co konkrétně ale budeš muset najít a jaké překážky ti budou stát v cestě, to se dozvíš až na místě.

Výstava panenek

Výstava panenek v parku Fábula je nejen interaktivní, ale celým svým pojetím jedinečná. Nečekejte prosklené vitríny s jednou figurkou vedle druhé. Na této výstavě se rázem ocitnete v opravdovém světě princezen, které nejsou vůbec nudné!


Webová stránka​

www.pohadkova-rise.cz


Ceník / Vstupné​

od 160 Kč


Otevírací doba​

10:00 – 18:00

Fábula rodinný zábavný park
Fábula rodinný zábavný park

Pokračovat ve čtení:​

Strašidelné bludiště

Park Fábula pro vás letos připravil zbrusu nový zážitek! Máte-li dost odvahy, je tato atrakce jako stvořená přímo pro vás! Nebojte, nikdo vás zde nebude děsit nebo lekat. Napětí to ale bude pořádné. Najdete cestu ven ze spletitých uliček plných hejkalů, ježibab, kostlivců, duchů a dalších nadpozemských bytostí?

Království hlavolamů

Pro všechny milovníky hlavolamů je po celém areálu rozmístěno plno krásných dřevěných her, skládaček a logických hraček a hlavolamů pro malé, velké děti i dospěláky. Dá si vaše rodina závody, kdo dřív vytáhne ježka z klece nebo třeba vyluští obří osmisměrku?

Mini ZOO

Ve Fábulově mini ZOO potkáte tradiční česká domácí zvířátka, jako králíčky, kozičky (Róza a Růžek), ovečky( Peřinka a Polštářek), prasátka (Čertík a Flíček), křepelky, či morčátka. Prostě takový klasický zvířecí dvorek jako u babičky.

Tvořivé dílny

Fábulovy tvořivé dílny, to je zábava nejen pro děti, ale klidně i ostatní členy rodiny. Klasické tvoření, jako pískování, malování na hrneček, či tričko, výrobu šperků z korálků a drátků, apod.

Venkovní dětské hřiště

Pro větší vyžití vašich dětí rozšiřil zábavní park Pohádková říše venkovní dětské hřiště. Sousedí s letní zahrádkou restaurace a je rozděleno na část pro nejmenší děti a část pro větší děti.

Hostinec u Loupežníka Bambitky

Pohádkové bytosti se o vaši pohodu, zábavu a dobrý pocit v břiše postarají i v Hostinci u loupežníka Bambitky! Tak neváhejte a pojďte dál. Hned při vstupu vás pohltí atmosféra středověkého interiéru, dobové hudby a hořících svíček.

Uvnitř

Cesta za pokladem  Hlavolamy, Dílny, Útěk ze žaláře, Strašidelné bludiště, Výstava panenek, Střelnice, Programy s animátory, Obří společenské hry, Dětské herny, Pohádkový Betlém.

Zázemí pro miminka

Fábula je zábavní areál pro děti, proto jsou samozřejmostí přebalovací pultíky, v restauraci i cukrárně je možnost na ohřátí kašiček a čajíků a jídelní dětské židličky

Časová náročnost

Záleží jen na vás. Pokud budete chtít využít všechny aktivity, počítejte alespoň 5 hodin. Ale může se stát, že v parku můžete strávit klidně celý den a určitě se nudit nebudete.

Pohádková cesta sklepením

Projděte ztraceným světem, plným tajných průchodů a slepých uliček a temným sklepením, které bude zkouškou vaší odvahy. Úplně sami, bez průvodce, budete procházet hradem, jeskyní, ztracenou zahradou, starou půdou, mučírnou a peklem.

Interaktivní výstava panenek

Více než 30 krásných panenek princezen. Každá panenka má své jméno, zálibu a profesi. Pro zvídavé návštěvníky si panenky připravily otázky z oblíbených českých pohádek. Zkusíte to?

Pohádkové bludiště

Už jste někdy někde zabloudili? Nebojte, do této nepříjemné situace se u zde nedostanete. Fábulovo pohádkové bludiště je romantické místo plné překvapení a zábavy! A vylezete-li až na střechu Fábulovy tvrze, která je obklopena právě zámeckým bludištěm, ocitnete se v korunách prastarých borovic, na kterých rostou zlaté šišky a kde svá hnízda schovávají praví pohádkoví draci.

Fotokoutek a půjčovna kostýmů

Výlet do Pohádkové říše je jen dnes, ale vzpomínka a originální fotografie na památku Vám a vašim dětem zůstane již na pořád. Nabízí vám proto možnost zapůjčení Pohádkového kostýmu krále, čaroděje, loupežníka, princezny či třeba bílé paní.

Cesta sedmi pokladů

Asi se mezi lidmi nenajde nikdo, kdo by alespoň na chvilku nezatoužil po tom, že najde poklad. Někteří si možná někdy představovali, že objeví truhlu se zlatem zakopanou na zahradě. Jíní třeba, že vyhrají v loterii. A i když všichni víme, že bohatství a poklady nejsou v životě to nejdůležitější, ta představa nás přesto láká. Tak pojďte najít poklady v parku Fábula. Je jich tu pro Vás připraveno hned několik!

Obří společenské hry

Přijďte si zahrát Fábulo, nezlob se!, dámu, pexeso a další klasické hry. Ale pozor, u fábuly se nehraje na stole, hrací desky pokrývají podlahy místností a figurky jsou ve výšce vašich dětí. Přesto jsou lehoučké, aby jste si zahráli opravdu všichni!

Střelnice

Oblíbená atrakce nejen pro děti, ale i dospělé je střelba z kuše. Staňte se na chvíli rytířkou či neohroženým ochráncem Pohádkové říše. Nebo si uspořádejte rodinný turnaj, ať váš výlet obohatíte o pořádné zážitky! Žádná česká pohádka se přece neobejde bez odvážných hrdinů zdatných ve střelbě a boji.

Můžete se těšit

Můžete se těšit na nové houpačky, prolézačky, provazová bludiště, na kterých si s chutí zašpásují i pohádkové bytosti! Rodiče, povězte, přece co je lepší, než si v klidu vychutnat kávu, či jiné občerstvení a mít o program pro děti postaráno? Přece ne nadarmo se říká, kdo si hraje, nezlobí!

Venku – Mini ZOO

Zámecké bludiště, Programy s animátory, Dětská hřiště, Velké tunelové bludiště.

Venku i uvnitř

Hostinec u loupežníka s cukrárnou a letní terasou. Špatné počasí Vám rodinný výlet k Fábulovy určitě nepokazí. Program a zábava pro děti i dospělé jsou připraveny pod střechou, venku i v chládku pohádkového sklepení.

Domácí mazlíčci

Skřítek Fábula má sice rád zvířátka, ale protože je to zábavní areál pro děti, s velkými pejsky vás bohužel do parku kvůli bezpečnosti dětí nepustí. Ale ty nejmenší pejsky Vám dovolí vzít s košíkem a v tašce i do pohádky.

Parkování

Parkování zdarma je možné na parkovišti přímo před areálem.

Rodinný park Fábula, Pohádková říše Fábula, Fábula pohádková říše, Fábula Kamenice nad Lipou, Fábula rodinný zábavný park.

Video:​


Rodinný park Fábula, Pohádková říše Fábula, Fábula pohádková říše, Fábula Kamenice nad Lipou, Fábula rodinný zábavný park.


KRAJ

Vysočina


ADRESA

Masarykova 362
Kamenice nad Lipou


GPS souřadnice​

49.2993067N
15.0769911E


Rodinný park Fábula


Pohádková říše Fábula


Fábula pohádková říše


Fábula Kamenice nad Lipou


Fábula rodinný zábavný park


Kam s dětmi


Lanový park Slapy


Rodinný park Fábula, Pohádková říše Fábula, Fábula pohádková říše, Fábula Kamenice nad Lipou, Fábula rodinný zábavný park.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit