Fast and Furious Crossroads PS4

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Fast and Furious Crossroads PS4 – XBOX nabízí příběh odehrávající se na území několika států s akční hratelností plné pronásledování, úniků, zneškodňování nepřátel a loupeží. Projeď se v ikonických automobilech schválených Dennisem McCarthym, oficiálním automobilovým koordinátorem ságy Fast & Furious.

Vytvoř si partu

Vydej se na vzrušující dobrodružství napříč zeměkoulí a spoj své síly pro unikátní multiplayer zážitek. Vytvoř si partu se svými přáteli a zažij ten pravý automobilový chaos. Vylepšuj svou úroveň a odemykej nová vozidla, úpravy, vylepšení, auto folie, předměty přizpůsobení a mnoho dalšího.

Fast and Furious Crossroads

Fast & Furious Crossroads je akční dobrodružná hra zasazená do světa Fast & Furious. Připrav se na neuvěřitelně rychlou neutichající akci s novou kapitolou legendární ságy Fast & Furious a překaz plány nebezpečného mezinárodního zločineckého syndikátu. Hra přináší nepřeberné množství adrenalinových kousků a loupeží, nejrůznější vychytávky, exotické lokace, bohatý vozový park a slavné hrdiny známé z filmové ságy a nabídne tak úžasný zážitek přímo z centra akce.

Získaných trofejí

Zaznamenávej a porovnávej svou zkušenost za využití nejrůznějších statistik, historií zápasů, dosažených úspěchů, získaných trofejí a více se svými přáteli díky systému MOSAIC.


Video:​


Fast and Furious Crossroads CZ


Fast and Furious Crossroads 2021


Fast and Furious Crossroads tipy a triky


Fast and Furious Crossroads 4 download


Fast and Furious Crossroads PS4 – XBOX


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


Fast and Furious Crossroads CZ, Fast and Furious Crossroads 2021, Fast and Furious Crossroads tipy a triky, Fast and Furious Crossroads 4 download, Fast and Furious Crossroads PS4 – XBOX.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Reklama

Mohlo by se vám líbit