Gran Turismo 7 update 1.07 ERROR / GT7 pro PS5 a PS4

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Gran Turismo 7 update 1.07 ERROR. GT7 pro PS5 a PS4 dorazila nová aktualizace, ale bohužel je teď hra prakticky nehratelná. Chyba s aktualizací na verzi 1.07 způsobila, že Gran Turismo 7 má víc jak 24h výpadek.

Update 1.07

Gran Turismo 7 Update 1.07 přináší celou řadu oprav a vylepšení. Zdá se, že tento patch se většinou zabývá odstraňováním chyb nebo opravou chyb, ale je zde přidána nová funkce, ze které budou streameři a youtubeři spokojeni. Do nabídky nastavení byl přidán nový režim vysílání, který deaktivuje veškerou licencovanou hudbu ve hře, aby se předešlo problémům s autorskými právy.

Nastavení vozu

Opraven problém, při kterém docházelo k chybě aplikace při výběru listu nastavení z obrazovky Rychlá nabídka > [Nastavení auta] > [Podrobná nastavení] v rámci světových okruhů, když jste byli v režimu offline; Opraven problém, kdy zkopírované listy nastavení zmizely při otevření a zavření nastavení vozu; Opraven problém, kdy Ford GT Race Car ’18 zařadil pouze 1. rychlostní stupeň, když byla nainstalována plně přizpůsobitelná manuální převodovka nebo plně přizpůsobitelná sekvenční převodovka; Opraven problém, kdy auta byla zvažována v rámci nařízení, i když nesplňovala nařízení o vyváženosti výkonu.

Lobby

Opraven problém, kdy bylo možné změnit nebo uložit některá asistenční nastavení, jako je Auto-Drive, i když bylo „Omezit možnosti jízdy“ nastaveno na „Zakázáno“.

Mise a licence

Opraven problém, kdy se upravená nastavení asistence v některých událostech uložila a nevrátila se na výchozí hodnotu ani po opuštění události. Opraven problém, kdy u některých událostí bylo zobrazení směru a rychlosti větru nastaveno na 0.

Licence / Mise / Zkušenosti na okruhu

Opraven problém, kdy určené pneumatiky nebyly vybaveny na vozidle.

World Circuits

Upravené odměny za události na světových okruzích podle doby jízdy a obtížnosti.

GT Auto

Opraven problém při otevírání dat livreje z [Open Design] > [Design List] editoru livrejí by všechny použité obtisky zmizely; Opraven problém, kdy nebylo možné otevřít otevřené návrhy a styly editoru livry, dokud nebyla hra restartována, pokud byla smazána dočasná data.

Garáž

Opraven problém, kdy se ve vzácných případech vyskytla chyba aplikace při nákupu vozů od Brand Central, Used Cars a Legendary Cars nebo při obdržení vozu jako ceny.

Fyzikální simulační model

Upraven model tak, aby se snížila ztráta přilnavosti, když auta s vysokým přítlakem projíždějí přes obrubník při zatáčení na hranici jeho limitu.

Jiné

Opraveno několik problémů, které se vyskytly, když nebylo k dispozici dostatek volného místa pro dočasná data stažená ze sítě: Nezobrazila by se nabídka ojetých vozů; Nezobrazily se zprávy na titulní obrazovce; Styly nelze použít; Řešily se různé další problémy.

Servery Gran Turismo 7 jsou mimo provoz kvůli problému s nejnovější aktualizací.

Gran Turismo 7

Video od:​ PlayStation

Gran Turismo 7 – Opening Movie | PS5, PS4

GT7 PS4


GT7 PS5


GT7 ERROR


GT7 chyba


GT7 update 1.07


Gran Turismo 7 PS4


Gran Turismo 7 PS5


Gran Turismo chyba


Gran Turismo 7 ERROR


Gran Turismo 7 update 1.07


Gran Turismo 7


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


GT7 PS4, GT7 PS5, GT7 ERROR, GT7 chyba, GT7 update 1.07, Gran Turismo 7 PS4, Gran Turismo 7 PS5, Gran Turismo chyba, Gran Turismo 7 ERROR, Gran Turismo 7 update 1.07.


Tipy na hry pro PS5 a PS4

Reklama

Mohlo by se vám líbit