GTA 5 online pro PS5 a XBOX Series

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

GTA 5 online pro PS5 a XBOX Series už v listopadu! Zajímá Vás, co pro nás Rockstar Games v Grand Theft Auto V připravil? Jde o plnohodnotný remaster, kde se hráči dočkají lepších textur, detailů i speciálních efektů a mnoho dalšího. Pojďme se společně podívat co všechno najdeme v Los Santos a jeho okolí.

Rychlá auta na dosah ruky

Pokud jste připraveni vyrazit na dálnici v elegantním sportovním autě nebo vyrazit do terénu v Blaine County na SUV, vyhněte se ctižádostivým prodejcům a vyberte si z ohromující nabídky možností vozidel online.

Prosperující ekonomika a obchod

Burza každý den vytváří z lidí milionáře. Díky online obchodování na burze BAWSAQ. Přijměte časem uznávanou tradici obchodování zasvěcených osob a korporátní špionáže. Využijte své zisky a investujte do volatilního trhu komerčních nemovitostí Los Santos. Chcete-li být v tomto městě velcí, budete muset kopovat budovy.

Dostupná zdravotní péče

Existuje spousta lékáren pro ty, kteří jsou opravdu nemocní z vyčerpání marihuany. Obyvatelé San Andreas podstupující nějakou formu terapie, proč nenavštívit místního odborníka na péči o duševní zdraví, jako je akreditovaný terapeut a sponzor Dr. Isiah Friedlander, který má populární praxi přímo na krásném pobřeží Pacific Bluffs.


Webová stránka​

www.rockstargames.com


To vše a ještě mnohem více … Pokud si přejete, aby Váš život byl stejný jako ve filmech, tak GTA 5 online Vám to umožní. Tak co čůráci, těšíte se?

GTA 5 online pro PS5 a XBOX Series
GTA 5 online pro PS5 a XBOX Series

Pokračovat ve čtení:​

Příroda

Lovci a dobrodruzi mohou v rozsáhlé krajině najít velké sportovní výzvy. Přineste si pušku, abyste mohli lovit nebezpečnou zvěř, vyrazit na vrchol majestátní hory Chiliad, nebo si najmout letadlo a použijte padák prozkoumání přírody.

Cestování letadlem

Představit si výraz v její tváři, když říkáte, že jste producent a máte soukromé letadlo. To první nemusí být pravda, ale díky nepředvídatelným problémům v ulicích a na dálnicích je obloha způsob, jak cestovat. Leťte z mezinárodního letiště Los Santos až do malebného zálivu Paleto na severním pobřeží okresu Blaine. Pro vaše potřeby cestování a letecké dopravy je k dispozici široká škála letadel. Jděte na ElitasTravel.com a kupte si luxusní letadla od tryskových letadel Luxor a až po špičkové vrtulníky a další.

Nákupy

Turisté přicházejí ze širokého okolí za zážitky z nakupování v Los Santos. Od dobře přizpůsobené couture jet-setter v obchodech na ulici v Rockford Hills až po rozcuchanou a nespokojenou hipsterskou atmosféru závislou na drogách v Hawicku, najdete širokou škálu módních maloobchodních možností. A nezapomeňte na poslední dotek – nový účes v jednom ze skvělých místních salonů, jako jsou Herr Kutz a Beachcombover Barbers.

Vedení, kterému ne/můžete věřit

Přijíždíte do docela vzrušující doby, protože oblast je uprostřed současného gubernatoriálního závodu, kdy Sue Murryová bojuje proti konzervativnímu vyzyvateli a slavné hvězdě obrazovky a televize Jocku Cranleymu. Budoucnost San Andreas visí na vlásku, tak vypadněte a volte!

Obchody pro přizpůsobení vozidel

Obyvatelé Los Santos jsou na své vozy velmi pyšní. Tráví v nich většinu dne. Až budete připraveni na jízdu, navštivte LS Customs. K dispozici jsou přizpůsobená kola, barvy, sady karoserie a další, díky nimž si můžete svou jízdu přizpůsobit.

Pláže a vodní sporty

Pobřežní oblasti a krásná jezera a řeky jsou splněným snem těch, kteří touží po vodním dobrodružství. Přijďte si zaplavat a odpočinout si na plážích, nebo se ponořte do hloubky a potápějte se na dno oceánu. Bylo známo, že jsou známí oceánští průzkumníci, kteří objevují některé vzrušující nálezy v pobřežních vodách pomocí vhodného ponorného vybavení.

Přátelští a sousedé

Ulice žijí všechny druhy postav, které koordinují barvy oblečení a užívají si volnočasových aktivit, jako jsou střety území a farmaceutický obchod. Zastavte se a popovídejte si s členem programu Epsilon na nějaké osvícení, nebo se vydejte do okresu Blaine, kde vždy podají pomocnou ruku cizím osobám.

Místní řemeslníci

Jakýkoli respektující obyvatel má inkoust v kůži a kov v obličeji. Navštivte některý z místních tetovacích salonů, jako je Ink Inc nebo Blazing Tattoo, a nechte jednoho z talentovaných a vysoce kvalifikovaných umělců pomoci vám učinit rozhodnutí, které bude trvat věčně.

Klid & Wellness

San Andreas prakticky vynalezl jógu. Určitě vynalezl časem uznávanou tradici relaxační kávové klystýry. Ať už je to pozice psa nebo pokročilejší Dropping Fire Log, existuje mnoho naplňujících a kompromitujících pozic, do kterých se můžete s pomocí odborníka, jako je Master Private Yoga Instructor a Fabien LaRouche zkroutit.

Vzrušující hudba a zábava

Pro ty, kteří jsou v autě, nalaďte si rádiový přímač na Los Santos a vyberte si z široké škály hudebních stylů. Ze zvuku ulice v rádiu Los Santos, infekčních melodií Non Stop Pop FM, špičkové taneční hudby FlyLo FM nebo funk Space 103.2 nebudete chtít sedět klidně, i když jste v autě hodiny.

Fitness a relaxace

Na západním pobřeží vás nehodnotí jen pro vaše auto, ale také pro drahé cvičební vybavení. Kolo, které stojí 10 000 dolarů? Proč ne?

Bezpečnost a klid

Ať už přepravujete cenné zboží nebo chráníte VIP, můžete si být jisti, že těžce ozbrojení bývalí vojáci bojující s PTSD vám pomohou chránit vaše zájmy. Policejní oddělení v Los Santos je známé tím, že bojuje s kriminalitou nejagresivnějším možným způsobem. Velkolepé policejní honičky a liberální použití paralyzérů a revolverů.

Krásná ubytování

Vyhovte svému životnímu stylu a usaďte se třeba ve svém vlastním nebeském kousku na západního pobřeží. Třeba mobilní domy jsou jedinečné v tom, že pokud se vám nelíbí soused, můžete doslova přesunout celý dům. Ale je pravděpodobně jednodušší je jen zastřelit.

Prohlídky památek a celebrit

Vybledlé hvězdičky, ustarané celebrity a agresivní kostýmní pouliční umělci – nikdy nevíte, na koho narazíte ve Vinewood Boulevard. Přijďte se podívat na památky na vlastní oči, nebo naskočte na palubu autobusu Vinewood Star Tours.

24hodinové obchody

Na silnici Los Santos a Blaine County je plné pohodlných obchodů nejen s alkoholem pro vaše potřeby na poslední chvíli. Zastavte se v místní čerpací stanici 24/7, LTD nebo v obchodě s alkoholem Roba – pokladnice jsou vždy plné peněz, aby vám sloužily.

Video:​

Grand Theft Auto V – přichází na konzole nové generace

GTA V


GTA 5 PS5


GTA online


GTA 5 online


Grant The Auto 5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC


GTA 5 Online nový update a nová mapa


GTA V, GTA 5 PS5, GTA online, GTA 5 online, Grant The Auto 5.


GTA 5 online pro PS5 a XBOX Series

Reklama

Mohlo by se vám líbit