Kam do přírody Liberecký kraj Harrachov sjezdovky
Harrachov sjezdovky na Čertově hoře

Harrachov sjezdovky

Harrachov sjezdovky a večerní lyžování na Čertově hoře v Krkonoších. Můžete se těšit na krátké, dlouhé, lehké a těžké sjezdovky. Sjezdovky Černá, Modrá, Červená 1 končí u lanové dráhy Alfa v Rýžovišti. Sjezdovka Červená 2 končí v centru města Harrachov, u lanovky Delta. Spodní část sjezdovky přechází do mírného profilu a je vhodná pro děti, začátečníky a méně zdatné lyžaře. Večerní lyžování najdete na sjezdovce 3, 6 a 7.

Více informací:

Začíná po levé straně vrcholové stanice lanovky Alfa. Končí u lanovky Alfa v Rýžovišti. Délka: 1 640 m Převýšení: 300 m.

SJEZDOVKA ČERVENÁ 2

Je jedinou sjezdovkou vedoucí z Čertovy hory do centra města k lanovce Delta. Ve své horní části je mírná, dále přechází do prudkého profilu. Ve své spodní části se postupně opět mění v mírnou. Délka: 1 850 m Převýšení: 357 m .

SJEZDOVKA ČERVENÁ 3

Mírná spodní část sjezdovky Červená II v centru Harrachova je vhodná pro děti, začínající nebo méně zdatné lyžaře. Obslužnost této části sjezdovky zajišťuje lanový vlek Doplik. Na této sjezdovce se provozuje VEČERNÍ LYŽOVÁNÍ. Délka: 400 m Převýšení: 76 m.

SJEZDOVKA MODRÁ 4

Modrá též turistická. Je nejdelší a také nejmírnější sjezdovkou v Harrachově, a proto je vhodná pro začínající nebo méně zdatné lyžaře. Ve své spodní části se spojuje ze sjezdovkou Červená I. v Rýžovišti. Délka: 2 200 m Převýšení: 300 m.

Harrachov sjezdovky, Sjezdovky Harrachov, Harrachov večerní lyžování, Sjezdovka Amálka Harrachov, Sjezdovka Zákoutí v Harrachově.

SJEZDOVKA ČERNÁ 5

Černá sjezdovka je nejprudší sjezdovkou v Harrachově. Začíná po pravé straně vrcholové stanice lanovky Alfa a končí u spodní stanice téže lanovky na Rýžovišti. Délka: 1 259 m Převýšení: 300 m.

SJEZDOVKA AMÁLKA 6

Sjezdovka Amálka je umístěna v Rýžovišti u hotelu Fit-Fun. Je dostupná z modré sjezdovky. Uspokojí mírně pokročilé lyžaře. Provozuje se zde lyžařská škola i VEČERNÍ LYŽOVÁNÍ. Délka: 360 m Převýšení: 98 m.

SJEZDOVKA ZÁKOUTÍ 7

Sjezdovka v Zákoutí se spouští ze svahu nad koupalištěm v Harrachově. Pro svoji šířku je vhodná pro začínající lyžaře a díky dětské školičce tu budou rádi jezdit především děti. Na sjezdovce se provozuje i VEČERNÍ LYŽOVÁNÍ. Délka: 200 m Převýšení: 40 m.

Video: Harrachov sjezdovka

Harrachov sjezdovky na Čertově hoře
Harrachov sjezdovky na Čertově hoře

INFORMACE

Webová stránka

Ceník / Vstupné

od 60 Kč

Otevírací doba

Hlavní pokladny
7.30-16.00

Večerní lyžování
16.00-20.00

Adresa

Harrachov 225
512 46 Harrachov

GPS souřadnice

50.7614242N
15.4321475E

Harrachov sjezdovky, Sjezdovky Harrachov, Harrachov večerní lyžování, Sjezdovka Amálka Harrachov, Sjezdovka Zákoutí v Harrachově.

Harrachov sjezdovky

Sjezdovky Harrachov

Harrachov večerní lyžování

Sjezdovka Amálka Harrachov

Sjezdovka Zákoutí v Harrachově

Bouzov věž, Bouzov hrad, Hrad Bouzov, Výlet na hrad Bouzov, Historie hradu Bouzov.

Reklama

Mohlo by se vám líbit