Herní konzole Nintendo Switch

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Herní konzole Nintendo Switch Fortnite Special Edition vydrží při méně náročné hře až 6 hodin. U graficky náročných titulů klesá výdrž přibližně na 3 hodiny. Multidotykový displej se rozpíná na úhlopříčce 6,2 palce. Nabízí tak ideální rozměr pro skvělé herní zážitky kdekoliv na cestách. Konzole také bude podporovat online multiplayer přes WiFi připojení k internetu. Snadné spárování až osmi konzolí.

Nintendo Switch zastoupí i domácí herní konzoli

Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole složená ze tří dílů. Ten první představuje samotná výpočetní jednotka konzole s 6,2″ displejem. Za druhou část lze považovat dokovací stanici, do které se vkládá výpočetní jednotka. Díky konektoru HMDI přenáší Full HD obraz na vaší televizi. Poslední část představují pokrokové odnímatelné ovladače Joy-Con.

Lokální multiplayer kdekoli vás napadne

Ovladače pak lze využívat různými způsoby. Buďto je zapojíte do příslušenství zvaného Joy-Con Grip, se kterým působí více jako tradiční konzolový ovladač. Nebo je možné ovladače používat zvlášť a hrát tak třeba i ve dvou lidech, případně zůstanou připojené přímo ke konzoli.

Pohodlné trackpady

V handheldovém módu je Switch velmi zábavné zařízení s pohodlným ovládáním, které o mnoho procent zvýší veškeré herní zážitky. Navíc si můžete pořídit v rámci dodatečného příslušenství hned několik barevných provedení.


Pokračovat ve čtení:​

Předinstalovaná hra Fortnite

Hra Fortnite se odehrává v animovaném prostředí. Máte vlastně jen jeden úkol. Zůstat naživu. Zprvu se ocitnete v létajícím autobuse, ze kterého se skokem dostanete na ostrov. Poté musíte vyhledat co možná nejlepší vybavení jako jsou zbraně, léčivé předměty či brnění. Na mapě zuří bouře a ta donutí hráče se přiblížit k sobě blíž. Poslední přeživší vítězí.

Multifunkční ovladače Joy-Con

Joy-Con ovladače dokáží nezávisle na sobě snímat pohyb a navíc zvládají pokročilou vibrační odezvu. Díky integrované IR kameře rozpoznají i vzdálenost a tvar. Můžete se tak těšit i na neotřelé pohybové hry.

S Nintendo Switch se dostanete herního světa

Nintendo Switch váš přenese do herního světa plného zcela nových titulů snad ve všech žánrech. Už nyní je domluvena spolupráce napříč celým světem. Své hitovky si chystají Activision, Electronic Arts, Take-Two Interactive, Ubisoft, Warner Bros. Interactive Entertainment a hlavní japonští vydavatelé.

Video:​


Nintendo Switch


Ovladače Joy-Con


Nintendo Switch Fortnite


Herní konzole Nintendo Switch


Nintendo Switch Fortnite Special Edition


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


Ovladače Joy-Con, Herní konzole Nintendo Switch, Nintendo Switch Fortnite Special Edition.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Reklama

Mohlo by se vám líbit