HomePod mini bílý a černý

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

HomePod mini bílý a černý se naprosto geniálně začlení mezi všechny vaše produkty od společnosti Apple. Vlastnosti Apple HomePod: Chytrý domácí reproduktor, Komplexní ovládání platformy Apple HomeKit, Asistentka Siri rozpozná hlas a každému uživateli nabízí vlastní funkce, Mimořádně kvalitní zvukový výstup vzhledem k malým rozměrům, Režim Multiroom pro přehrávání stejného zvuku v rámci všech místností v domácnosti, Intercom.

HomePod

HomePod je nabitý inovacemi a přináší nečekaně velký zvuk pro reproduktor své velikosti. Při výšce pouhých 3,3 palce nezabírá téměř žádné místo, ale vyplňuje celou místnost bohatým 360stupňovým zvukem, který zní úžasně z každého úhlu.

Při aktivaci hlasové asistentky Siri se horní část barevně promění. Snadno tak poznáte, že Siri čeká na vaše hlasové pokyny. Siri je váš inteligentní asistent, díky čemuž je HomePod středem vaší rodiny. Díky tomu bude Siri schopná se snáze napojit na systémy pro chytré domácnosti a na dálku řídit například termostaty, různá zabezpečovací zařízení, přehrávat hudbu apod.


HomePod bílý


Apple HomeKit


HomePod mini


HomePod černý


Apple HomePod


Tipy co dělat doma


PS5 hry, XBOX hry, PC


HomePod bílý, Apple HomeKit, HomePod mini, HomePod černý, Apple HomePod.


Tipy co dělat doma

Reklama

Mohlo by se vám líbit