Hotel Hukvaldy

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Hotel Hukvaldy je místo, kde si můžete dokonale odpočinout, vyčistit hlavu a přitom si užívat pohodovou atmosféru. Hotel disponuje celkem 24 pokoji, wellness centrem kde si můžete užít masáže, bazén s protiproudem, vířivku či dva druhy saun. Dopřejte si chvíle plné relaxu a odpočinku.

UBYTOVÁNÍ

Hotel disponuje celkem 24 pokoji z nichž 18 je dvoulůžkových s manželskou postelí (včetně svatebního apartmánu), 4 dvoulůžkových s oddělenými lůžky. Ubytovat se zde můžou i rodiny s dětmi, pro které máme k dispozici 2 čtyřlůžkové pokoje. Jako speciální pokoj Vám můžou nabídnout i svatební aparmán, vhodný k prožití novomanželské noci nebo možnost využít pobytový balíček „Romantická noc“, který zahrnuje ubytování právě v tomto pokoji s rohovou vanou i sprchovým koutem.

WELLNESS

Cítíte se vyčerpaní a unavení? Přijeďte do wellness centra Hotelu Hukvaldy! Můžete se těšit na bazén s protiproudem, vířivku či dva druhy saun! Dokonalé chvíle relaxu a odpočinku můžete strávit také v rukou profesionálních masérek. Wellness centrum je otevřeno každý den od 9 do 19 hodin. Od 19 hodin můžete využít nabídku privátního wellness (pouze na objednávku).

HOTELOVÝ BAZÉN

Hotelový bazén má rozměry 8×4 metry a jeho součástí je proutiproud či masážní trysky. Teplota vody dosahuje 28°C a teplota vzduchu ve wellness až 30°C. Vířivka je určena pro 6-8 osob a je vybavena hydromasáží. Také se můžete těšit na finskou a infra saunu, kde si zaručeně odpočinete a dočerpáte svému tělu ztracenou energii.


Webová stránka​

www.hotelhukvaldy.cz


Ceník / Vstupné​

od 990 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Hotel Hukvaldy
Hotel Hukvaldy

Pokračovat ve čtení:​

MASÁŽE

Dopřejte si chvíle plné relaxu a odpočinku. Nechte si své tělo hýčkat příjemnými masážními tahy profesionálních masérek.

FITNESS

V hotelu můžete také využít fitness centrum, kde naleznete všechny potřebné nástroje k tomu, abyste si dobře a poctivě zacvičili.

RESTAURACE

Hotelová restaurace je přímou součástí hotelové budovy a její prostory nabízí až 50 míst k sezení. Restaurace nabízí velice klidnou a pohodovou atmosféru, kterou dotváří příjemný a ochotný personál. V nabídce naleznete velmi chutné pokrmy především z české kuchyně, ale na chuť si příjdou také vegetariáni. Několikrát do roka vás také můžou pohostit u vybraného sezónního menu. V letním období se můžete také těšit na posezení na slunečné terase.

VINÁRNA BYSTROUŠKA

Sklepní vinárna Bystouška navazuje na tradici z roku 1973, kdy byla vinárna Bystrouška založena. Vinárna je situována v prostorách hotelu a při rekonstrukci byly zachovány prostory původní vinárny. Kapacita vinného sklepa je 40 míst. Prostory vinárny jsou vhodné pro různé oslavy, firemní večírky či posezení jen tak v klidné atmosféře nad sklenkou kvalitního vína.

Video:​


Hukvaldy hotel, Hotel Hukvaldy, Wellness Hukvaldy, Ubytování Hukvaldy, Wellness Hotel Hukvaldy.


Kraj

Moravskoslezský kraj


ADRESA

Hukvaldy 24
73946 Hukvaldy


GPS souřadnice​

49.6242981N
18.2214642E


Hukvaldy hotel


Hotel Hukvaldy


Wellness Hukvaldy


Ubytování Hukvaldy


Wellness Hotel Hukvaldy


Kam s dětmi


Tipy kam na výlety


Hrad Hukvaldy


Hukvaldy hotel, Hotel Hukvaldy, Wellness Hukvaldy, Ubytování Hukvaldy, Wellness Hotel Hukvaldy.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit