Hotel Skicentrum Harrachov

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Hotel Skicentrum Harrachov nabízí kromě samotného ubytování i hotelovou restauraci s širokou nabídkou jídel, minutkové mezinárodní kuchyně, lobby bar, dětský koutek, stolní tenis, kulečníková místnost, wellness centrum, lyžařskou školu, půjčovnu lyží a lyžárnu.

Hotel Skicentrum​

Hotel Skicentrum nabízí ubytování přímo v areálu skokanských můstků v těsné blízkosti sedačkové lanovky na Čertovu horu, ke které bez problému dojedete od hotelu na lyžích. Jelikož se hotel nachází v samotném centru sportovního dění v Harrachově, je určen sportovně založeným hostům hledajících aktivní prožití dovolené. Od hotelu vedou běžkařské tratě, které Vás napojí na krkonošskou magistrálu.

Recepce v hotelu​

Netradiční prohlídka, která návštěvníkům nabídne pohled na hrad jak jej neznají. Prohlídka vede téměř po celém obvodu hradu a absolvovat ji mohou i pejsci na vodítku s doprovodem.

Snídaně a večeře​

Pro hotelové hosty: Snídaně od 7:30 do 10:00 hod. Večeře od 18:00 do 20:30 hod. Snídaně se podávají bufetovou formou. Večeře se podávají bufetovou formou v období od 20.12. do 21.3. Formou menu jsou večeře podávány v dalším období. Restaurace ALA CARTE je otevřena od 11 hod. do 15 hod. Lobby bar je otevřen od 14 hod. do 22 hod. V prostoru Lobby baru je možnost wi-fi připojení – zdarma.


Webová stránka​

www.hotelskicentrum.cz


Ceník / Vstupné​

od 803 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Hotel Skicentrum Harrachov
Hotel Skicentrum Harrachov

Pokračovat ve čtení:​

V hotelu se nachází​

V hotelu se nachází kulečníky, hrací automaty, dětská herna, masážní křeslo, stolní tenis – pálky a míčky k zapůjčení na recepci, relax centrum – whirpool, sauna, masáže.

Lyžárna a úschovna kol​

Lyže lze uschovat v lyžárně, která se nachází po pravé straně ve vstupní hale hotelu. Klíče a informace obdržíte na recepci. V létě slouží jako úschovna kol.

Ubytování v hotelu

Dvoulůžkový pokoj Lux s polopenzí. Jednoduše zařízený dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV.

Dvoulůžkový pokoj Delux s polopenzí s možností přistýlky má vlastní sociální zařízení. Na pokoji je k dispozici TV/SAT, bezdrátové připojení k internetu a kávový a čajový set.

Apartmán s polopenzí s velkou obývací částí s pohovkou, 2 oddělenými ložnicemi, vlastním sociálním zařízením a TV. V pokoji je k dispozici kávový/čajový set.

Pětilůžkový turistický pokoj se snídaní s 2 palandami a 1 samostatnou postelí, umyvadlem a společným sociálním zařízením na chodbě.

Fén na vlasy a hotelový trezor​

Na recepci je pro hotelové hosty zdarma k dispozici fén na vlasy a hotelový trezor.

Video:​


Harrachov ubytování, Skicentrum Harrachov.


Kraj

Liberecký kraj


ADRESA

51246 Harrachov
Harrachov 225


GPS souřadnice​

50.7698325N
15.4314622E


Hotel Harrachov​​


Harrachov ubytování​


Skicentrum Harrachov​


Hotel Skicentrum Harrachov​


Kam na hory


Lyžování v Harrachově


Harrachov ubytování, Hotel Skicentrum Harrachov.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit