Hrad Hukvaldy

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Hrad Hukvaldy se nachází na 481 m vysokém vrcholu, který obtéká ze dvou stran říčka Ondřejnice. Hradní kopec na východě odděluje od Palkovických hůrek s Babí horou hluboké údolí Ondřejnice, na západě od Kazničova údolní silnice z Tiché do Rychaltic. V letních dnech můžete také využít řadu turistických a cyklistických stezek, které skrze Hukvaldy vedou.

Svatební obřady

To nejlepší, co ze spolupráce s hradem Hukvaldy snoubencům vyplývá, je skutečnost, že svatba zde je vnímána jako mimořádná a výjimečná událost. Jako okamžik v životě dvou milujících lidí, který se nedá zopakovat. Proto je zde upřednostňována kvalita před kvantitou.

Stánkový prodej na hradě Hukvaldy

Prodej je zaměřen na tradiční lidové výrobky a ozdoby, ručně vytvářené výrobky, umělecké předměty, lidové pečivo, dřevěné hračky, plechové a dřevěné výrobky, keramika, svíčky, byliny, koření, stylové občerstvení a nápoje. Je zakázán prodej komerčního zboží a návykových látek, s výjimkou včelařských výrobků a tradičních horkých nápojů. Nemáme zájem o komerční zboží, věci nevkusné a propagující násilí a nijak nesouvisející s lidovou tradičí či krajem Beskyd.


Webová stránka​

www.hradhukvaldy.eu


Ceník / Vstupné​

od 40 Kč


Otevírací doba​

od 9:00 do 17:00

Hrad Hukvaldy
Hrad Hukvaldy

Video:​


Hrad Hukvaldy, Hukvaldy výlet, Hukvaldy aktuálně, Hukvaldy hrad otevírací doba.


Kraj

Moravskoslezský kraj


ADRESA

Hukvaldy 37
739 46 Hukvaldy


GPS souřadnice​

49.6203533N
18.2282281E


Hrad Hukvaldy


Hukvaldy výlet


Hukvaldy aktuálně


Hukvaldy hrad otevírací doba


Kam na hrad


Kam na zámek


Hrady a zámky v ČR


Hukvaldy výlet, Hukvaldy aktuálně, Hukvaldy hrad otevírací doba.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit