Hry na PS4, PS5, XBOX a PC

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Hry na PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX SERIES a PC. Jestli chcete doma zažít nezkutečnou porci zábavy, tak zde najdete nejlepší a nejnovější hry. Najdete zde tipy her jako: Adventura, Akční, Bojová, Budovatelské, Dětské, Dobrodružné, FPS, Horor, Logické, MMO, MMORPG, Párty, Plošinovka, Příslušenství, Puzzle, Real-time strategie, RPG, Sandbox, Simulátor, Sport, Strategie, Survival Horror, Tahová, Závodní a VR hry.

Seznam: Hry na PlayStation, XBOX a PC

Fast and Furious Crossroads PS4 – XBOX

Fast and Furious Crossroads PS4 – XBOX nabízí příběh odehrávající se na území několika států s akční hratelností plné pronásledování, úniků, zneškodňování nepřátel a loupeží.

Deliver Us The Moon PS4 – XBOX – PC

Deliver Us The Moon PS4 – XBOX – PC nabízí příběh který se soustředí na aktuální problémy, jako jsou klimatické změny a vyčerpání přírodních zásob.

Crash Bandicoot 4 Its About Time

Crash Bandicoot 4 Its About Time nabízí s Crashem a jeho kamarádkou Coco vypravit se do minulosti. Pomocí stroje času se přenesl i hlavní nepřítel Dr. Neo Cortex

Microsoft Flight Simulator 2020

Microsoft Flight Simulator 2020 nabízí létání ve dne i v noci, ve světě kde se rychlost a směr větru, teplota, vlhkost, déšť i světlo mění dynamicky v reálném čase.

Call of Duty Warzone Season 5

Call of Duty Warzone Season 5 je tady. Verdansk už nikdy nebude stejný. Stadion se otevírá, vlak už přijíždí a bitevní zóna se rozšiřuje.

Hry na PC, Hry na PS4, Hry na PS5, Hry na XBOX ONE, Hry na XBOX SERIES.

Hry na PC

Hry na PS4

Hry na PS5

Hry na XBOX ONE

Hry na XBOX SERIES

Hry na PC, Hry na PS4, Hry na PS5, Hry na XBOX ONE, Hry na XBOX SERIES.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více