Jezero Lhota

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Jezero Lhota se stalo vyhlášeným místem v blízkosti Prahy s dobrou kvalitou vody a pěknými plážemi. Břehy jsou převážně písčitého nebo travnatého charakteru, místy prorostlé rákosem. Pláže jsou osázeny borovicovými lesy s příměsí vzrostlých dubů. Část severního břehu a celý břeh východní je určen nudistům.

Jezero

Jezero je vyhledáváno zejména pro svou velmi dobrou kvalitu vody. Příjezdové komunikace z centra obce jsou vhodné pouze pro pěší návštěvníky a cyklisty. Pro motorová vozidla slouží komunikace za obcí (směr Dřísy), která je přímo určena jako příjezdová cesta. Jezero se nachází zhruba 1 kilometr východně od obce Lhota v okrese Praha-východ.

Na co se můžete těšit

Průzračná voda, písečné a travnaté pláže, borovicový les, parkování ve stínu, kvalitní občerstvení, čisté toalety, nudistická pláž, beach volejbalové hřiště, minigolf, dětské hřiště a prolézačky i doprovodný program. To vše je tu jenom pro Vás.

Sport a zábava

Součástí areálu je nově vybudované dětské hřiště, které zaujme zejména nejmenší návštěvníky koupaliště. Patříte-li mezi milovníky míčových her a sportů, pak vás jistě příjemně překvapí hřiště na plážový volejbal. Severní strana jezera je pokryta mnohými stánky s občerstvením. Dále jsou zde pak situovány také převlékárny a sociální zařízení (toalety a sprchy).


Webová stránka​

www.jezero-lhota.cz


Ceník / Vstupné​

od 20 Kč


Otevírací doba​

Po – Ne
od 06:00 do 22:00

Jezero Lhota
Jezero Lhota

Video:​ Jezero Lhota

KBELY TV – Jezero Lhota

KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Lhota 277 14


GPS souřadnice​

50.2445258N
14.6699781E


Jezero Lhota


Lhota Jezero


Pískovna Lhota


Koupaliště Lhota


Lhota koupaliště


Kam k vodě


Jezero Michal


Jezero Poděbrady


Lhota Jezero, Pískovna Lhota, Koupaliště Lhota, Lhota koupaliště.


Jezero Lhota

Reklama

Mohlo by se vám líbit