Jezero Poděbrady

Jezero Poděbrady

Tipy: KAM DO PŘÍRODY
Publikováno: Poslední aktualizace

Jezero Poděbrady nabízí pláž pro rodiny s dětmi je oddělena od hlavní pláže lávkou. Jsou zde dvě restaurační zařízení. Herní koutek pro malé děti s velmi pozvolným vstupem do vody. Velkým množstvím travnatých ploch a také zde najdete sociální zařízení, sprchy, kabinky na převlékání.

Více informací:

Na co se můžete těšit

Jezero, Hlavní pláž, Dětská pláž, Nudistická pláž, Skluzavky, Lodičky, Šlapadla, Lehátka, Slunečníky, Udržované zatravněné plochy, Restaurační zařízení, Sportoviště, Kurty na plážový volejbal, Nohejbalové kurty, Kemp v areálu, Dětský koutek.

Pro kempaře

Pro kempaře je zde k dispozici kuchyňka, která je vybavena:
Lednicí, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem a mikrovlnou troubou. V areálu se dále nachází 5 restaurací, nohejbalové a beachvolejbalové hřiště. Také ale i dětské hřiště, houpačky, skluzavka, pískoviště apod

Jezero Poděbrady, Poděbrady jezero, koupaliště Poděbrady, Poděbrady koupaliště, Poděbrady koupaliště jezero, Kemp Poděbrady.

Kemp

Kemp se nachází přímo v areálu koupaliště Jezero v Poděbradech. Ubytování je možné ve vlastních stanech nebo karavanech. V kempu je k dispozici sociální zařízení, které slouží i pro návštěvníky koupaliště. 2 sprchy ve WC kontejner s teplou vodou a 18 venkovních sprch.

Půjčovnu lodiček a šlapadel

Půjčovnu lodiček a šlapadel, tři restaurační zařízení. Herní kouty pro děti. Dvě antuková hřiště na nohejbal a volejbal. Na pláži jsou lavičky a travnatá část je částečně pokryta vzrostlými stromy.

Nudistická pláž

Nudistická pláž je oddělena od ostatních pláží živým plotem. Na okraje pláže je restaurační zařízení přístupné z nudistické pláže. Travnatá část pláže je z části porostlá vzrostlými stromy.

Jezero Poděbrady
Jezero Poděbrady

INFORMACE

Webová stránka

Ceník / Vstupné

dospělí – 50,-Kč
děti, důchodci – 30,-Kč
rodinné vstupné – 120,-Kč
(rodiče + 3 děti do 15 let)
ZTPP a doprovod – zdarma

Otevírací doba

Celoročně

Adresa

Poděbrady 290 01
Pražská 50

GPS souřadnice

50.0114375N
14.1506064E

Jezero Poděbrady, Poděbrady jezero, koupaliště Poděbrady, Poděbrady koupaliště, Poděbrady koupaliště jezero, Kemp Poděbrady.

Kemp Poděbrady

Poděbrady jezero

Jezero Poděbrady

Poděbrady koupaliště

Koupaliště Poděbrady

Jezero Poděbrady, Poděbrady jezero, Koupaliště Poděbrady, Poděbrady koupaliště, Poděbrady koupaliště jezero, Kemp Poděbrady.

Reklama

Mohlo by se vám líbit