Jezero Poděbrady

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Jezero Poděbrady nabízí pláž pro rodiny s dětmi je oddělena od hlavní pláže lávkou. Jsou zde dvě restaurační zařízení. Herní koutek pro malé děti s velmi pozvolným vstupem do vody. Velkým množstvím travnatých ploch a také zde najdete sociální zařízení, sprchy, kabinky na převlékání.

Na co se můžete těšit

Jezero, Hlavní pláž, Dětská pláž, Nudistická pláž, Skluzavky, Lodičky, Šlapadla, Lehátka, Slunečníky, Udržované zatravněné plochy, Restaurační zařízení, Sportoviště, Kurty na plážový volejbal, Nohejbalové kurty, Kemp v areálu, Dětský koutek.

Pro kempaře

Pro kempaře je zde k dispozici kuchyňka, která je vybavena: Lednicí, rychlovarnou konvicí, dvouplotýnkovým vařičem a mikrovlnou troubou. V areálu se dále nachází 5 restaurací, nohejbalové a beachvolejbalové hřiště. Také ale i dětské hřiště, houpačky, skluzavka, pískoviště apod.

Kemp Poděbrady

Kemp Poděbrady se nachází přímo v areálu koupaliště Jezero v Poděbradech. Ubytování je možné ve vlastních stanech nebo karavanech. V kempu je k dispozici sociální zařízení, které slouží i pro návštěvníky koupaliště. 2 sprchy ve WC kontejner s teplou vodou a 18 venkovních sprch.


Webová stránka​

www.koupalistejezero.cz


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

od dubna do září

Jezero Poděbrady
Jezero Poděbrady

Pokračovat ve čtení:​

Půjčovnu lodiček a šlapadel

Půjčovnu lodiček a šlapadel, tři restaurační zařízení. Herní kouty pro děti. Dvě antuková hřiště na nohejbal a volejbal. Na pláži jsou lavičky a travnatá část je částečně pokryta vzrostlými stromy.

Nudistická pláž

Nudistická pláž je oddělena od ostatních pláží živým plotem. Na okraje pláže je restaurační zařízení přístupné z nudistické pláže. Travnatá část pláže je z části porostlá vzrostlými stromy.

Video:​ Jezero Poděbrady

Jezero Poděbrady

Jezero Poděbrady, Poděbrady jezero, koupaliště Poděbrady, Poděbrady koupaliště, Poděbrady koupaliště jezero, Kemp Poděbrady.


KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Poděbrady 290 01
Pražská 50


GPS souřadnice​

50.0114375N
14.1506064E


Poděbrady jezero


Jezero Poděbrady


Poděbrady koupaliště


Koupaliště Poděbrady


Kam k vodě


Jezero Konětopy


Koupaliště Flošna


Jezero Poděbrady, Poděbrady jezero, Koupaliště Poděbrady, Poděbrady koupaliště, Poděbrady koupaliště jezero, Kemp Poděbrady.


Jezero Poděbrady

Reklama

Mohlo by se vám líbit