Kam do chatky nebo kempu se psem

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Tipy kam do chatky nebo kempu se psem které nabízí ideální místo pro relaxaci a odpočinek, ale také pro aktivní dovolenou. Kemp je skvělé místo pro letní rodinnou dovolenou s dětmi.


Kemp Ostrov

Kemp Ostrov 2020

Kemp Ostrov se nachází v klidném a tichém prostředí uprostřed zeleně, poskytuje dobré podmínky pro koupání v řece, rybaření a vodní sporty.


Kemp Vltava

Kemp Vltava

Kemp Vltava nabízí příjemné prostředí v přírodě, půjčovnu lodí a zajištění dopravy vybavení i posádky. V areálu najdete hlavní restauraci s domácí kuchyní a dva venkovní bary pro příznivce osvěžujících nápojů.


Kemp u Bořka

Kemp u Bořka

Kemp u Bořka najdete u břehu řeky Sázavy a je předurčen k aktivnímu odpočinku, dovolené a rekreaci. A to nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro vodáky, cyklisty, turisty a rybáře.


Autokemp Ždáň

Autokemp Ždáň

Autokemp Ždáň nabízí písečnou pláž, která se mírně svažuje do vody, ideální pro rodiny s malými dětmi. V kempu Ždáň je půjčovna lodiček, vodních šlapadel, surfů, ale také možnost si zahrát tenis a minigolf.


Jezero Poděbrady

Jezero Poděbrady

Jezero Poděbrady nabízí pláž pro rodiny s dětmi je oddělena od hlavní pláže lávkou. Jsou zde dvě restaurační zařízení. Herní koutek pro malé děti s velmi pozvolným vstupem do vody.


Autokemp Skalice

Autokemp Skalice

Autokemp Skalice nabízí ubytování v chatičkách, garsonkách, apartmánech, v karavanu a ve stanu. Kolem kempu Skalice prochází mnoho turistických tras a cyklotrasy v okolí jsou ideální pro aktivní odpočinek.


Kemp Sedmihorky

Kemp Sedmihorky

Kemp Sedmihorky je zejména pro rodiny s dětmi. V blízkém okolí je celá řada hradů, zámků a staveb lidové architektury, ale i množství přírodních lokalit. Geologicky velmi rozmanitá oblast je plná skalních měst.


Kemp Olšina Lipno

Kemp Olšina Lipno

Kemp Olšina Lipno je určen především pro rodinnou dovolenou, není vhodný pro hlučné hosty, skupinové oslavy, apod. Camping Olšina se nachází na břehu přehrady Lipno v těsné blízkosti obce Černá v Pošumaví v Jižních Čechách.


Autokemp Seč Pláž

Autokemp Seč Pláž

Autokemp Seč Pláž nabízí ubytování v chatkách, mobilních domech a rodinných stanech, vedle toho je zde možnost stanování či umístění vlastního karavanu.


Autokemp U letadla

Autokemp U letadla 2

Autokemp U letadla nabízí výhodnou základnu pro pěší výlety po nejbližším okolí obce Seč. Rodiny s dětmi naleznou v kempu skutečně klidné zázemí pro svou rekreaci.


Karavan kemp Valek

Karavan kemp Valek

Karavan kemp Valek je rozsáhlý areál pro sto a více karavanů, ideální místo pro strávení klidné dovolené. Elektrické přípojky 10 ampér, kvalitní a čisté sociální zařízení. 


Kempy se psem, Ubytování se psem, Kam do kempu se psem, Ubytování se psem u vody, Tipy kam do chatky nebo kempu se psem.


Kam do chatky nebo kempu
Kam do chatky nebo kempu

Kempy se psem


Ubytování se psem


Kam do kempu se psem


Ubytování se psem u vody


Kam do chatky nebo kempu se psem


Pinterest


Kam se psem


Tipy kam na výlety


Kempy se psem, Ubytování se psem, Kam do kempu se psem, Ubytování se psem u vody, Kam do chatky nebo kempu se psem.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit