Kam k vodě v Praze

Kam k vodě v Praze

Tipy: KAM DO PŘÍRODY
Publikováno: Poslední aktualizace

Kam k vodě v Praze Vám nabídne seznam koupališť v Praze. Jestli hledáte tipy kam na koupaliště, tak tahle stránka je pro Vás ta pravá. Najdete tady všechny větší i menší koupaliště v Praze.

Seznam: Kam k vodě v Praze

Biotop Radotín

Biotop Radotín tvoří uzavřený okruh vody oddělený fóliemi od okolního prostředí. Celý areál je zatravněn s umělou závlahou a je oplocen. Pro děti je tu připravené dětské hřiště.

Biotop Lhotka

Biotop Lhotka se nachází v blízkosti sídliště Novodvorská. V místech bývalého tradičního koupaliště Lhotka. Pro návštěvníky je k dispozici koupací jezero, šatny, sprchy, WC, klubovna, stánek s občerstvením.

Reklama

Plavecký bazén Stírka

Plavecký bazén Stírka nabídne velký plavecký bazén pro dospělé a dětský bazén s vodním hřibem a skluzavkou pro děti. Rovněž nabízí možnost zapůjčení lehátek a slunečníků.

Plavecký bazén Klánovice

Plavecký bazén Klánovice je areál ideální k relaxaci a odpočinku. Velmi příjemné posezení pod slunečníky a pro děti jsou připravena dvě dětská hřiště.

Plavecký Bazén Čakovice

Plavecký Bazén Čakovice, nabízí bazén pro plavce a druhý bazén vhodný pro malé děti, kde na kraji je brouzdaliště. Do bazénu také vede tobogán, vstup na na tobogán je zdarma.

Plavecký bazén Pražačka

Plavecký bazén Pražačka je ideální volbou kam k vodě. Na své si nově přijdou také rodiny s dětmi, senioři či neplavci. V areálu venkovního bazénu se nachází převlékárny, sprchy. 

Plavecký bazén Petynka

Plavecký bazén Petynka je skvělou volbou kam k vodě v Praze. Zapomněli jste si doma ručník či nafukovací kruh pro děti? Přímo na koupališti si můžete pořídit vše.

Plavecký bazén Divoká Šárka

Plavecký bazén Divoká Šárka se nachází v Šáreckém údolí. Údolí tvoří vysoké skály mezi nimiž protéká Šárecký potok. Který Vás zavede až na koupaliště Divoká Šárka.

Plavecký bazén Ládví

Plavecký bazén Ládví je bezbariérové, takže si koupání mohou užít opravdu všichni.

Plavecký stadion Podolí

Plavecký stadion Podolí je velké rekreační zařízení které se nachází v pražské čtvrti Podolí v bývalém Podolském lomu.

Plavecký bazén Slavia

Plavecký bazén Slavia je umístěn uprostřed městské zástavby v části Vršovic. Byl vybudován v sedmdesátých letech 20. století jako součást sportovního komplexu SK Slavia Praha.

Kam k vodě v Praze 2020, Nejlepší koupání v Praze, Kam na koupaliště Praha, Nejlepší koupaliště v Praze.

Kam k vodě v Praze 2020, Nejlepší koupání v Praze, Kam na koupaliště Praha, Nejlepší koupaliště v Praze.

Kam k vodě

Kam k vodě v Praze

Nejlepší koupání v Praze

Kam na koupaliště Praha

Nejlepší koupaliště v Praze

Kam k vodě v Praze 2020, Nejlepší koupání v Praze, Kam na koupaliště Praha, Nejlepší koupaliště v Praze.

Mohlo by se vám líbit