Kam na výlet když prší

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kam na výlet když prší, kam s dětmi když prší, nebo možná jen hledáte co dělat doma když prší. Ano, i když je venku ošklivo tak se dá dělat spoustu věcí. Může se stát, že v seznamu nenajdete to co hledáte. Jestli se tak stalo, doporučujeme v menu klinout na TIPY KAM NA VÝLET, nebo TIPY CO DĚLAT DOMA.


Zámek Žleby

Zámek Žleby

Zámek Žleby je velkolepé romantické sídlo rodu Auerspergů, ve kterém se dodnes nacházejí rozsáhlé sbírky zbraní, luxusního nábytku a originálních předmětů denní potřeby.


Hrad Křivoklát

Hrad Křivoklát

Hrad Křivoklát úžasným způsobem spojuje historii i současnost. Na prohlídce vás čeká cesta časem z dávného středověku až do 20. století. Čeká na Vás nádherná hradní kaple


Hrad Pernštejn

Hrad Pernštejn

Hrad Pernštejn je mimořádně zachovalý středověký hrad, který byl základnou pánů z Pernštejna. K vidění je architektonická skladba hradního paláce, kde návštěvník sleduje historii a


Museum Kampa

Museum Kampa 2020

Museum Kampa uchovává uměleckou sbírku Jana a Medy Mládkových. Manželé Mládkových během svého pobytu v exilu, aktivně podporovali tehdejší nonkonformní umělce.


Jeskyně Balcarka

Jeskyně Balcarka

Jeskyně Balcarka Vám nabízí prohlídku, která začíná v mohutném vstupním portálu, který byl známý i paleolitickému člověku. Byly zde objeveny nálezy opracovaných kamenů


Hrad Český Šternberk

Hrad Český Šternberk

Hrad Český Šternberk nabízí 15 místností bohatě zařízených mobiliářem z různých stylových období, poznáte významné členy Sternberské rodiny a nahlédnete do jejich způsobu života.


Tipy co dělat doma

Tipy co dělat doma

Tipy co dělat doma nabízí skvělou možnost jak se zbavit nudy. Pokud hledáte tipy které Vás, nebo vaše děti zabaví, tak jste na správném místě.


Muzeum piva v Plzni

Muzeum piva v Plzni

Muzeum piva v Plzni nabídne expozice která je víc jak zajímavá, je zde nejzevrubněji popsána historie pivovarnictví v Plzni. Nechybí zde ukázka podtácků, korbelů, džbánků a půllitrů.


Fábula rodinný zábavný park

Fábula rodinný zábavný park mapa

Fábula rodinný zábavný park nabízí skvělé místo pro čas strávený s rodinou. V průběhu celého dne vás čeká několik zábavných programů, soutěží a her pro malé i velké.


Žďár nad Sázavou Zámek Rodiny Kinských

Žďár nad Sázavou Zámek Rodiny Kinských 2020

Žďár nad Sázavou Zámek Rodiny Kinských Vám nabídne čtyři nádvoří, pivovarský dvůr a zámecké zahrady. Ale také Kašnu Panny Marie s Ježíškem, Zvonici, BazilikuTipy na výlet když prší, Kam s dětmi když prší, Kam na výlet když prší, Kam s dětmi když je ošklivo, Kam na výlet když je ošklivo.


Kam na výlet když prší
Kam na výlet když prší

Tipy na výlet když prší


Kam s dětmi když prší


Kam na výlet když prší


Kam s dětmi když je ošklivo


Kam na výlet když je ošklivo


Pinterest


Tipy co dělat doma


Tipy kam na výlety


Tipy na výlet když prší, Kam s dětmi když prší, Kam na výlet když prší, Kam s dětmi když je ošklivo, Kam na výlet když je ošklivo.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit