Kam na výlet Plzeňský kraj

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Kam na výlet Plzeňský kraj nabízí nejen tipy na výlety, ale třeba i tipy kam s dětmi v Plzeňském kraji, nebo: Kam se psem, Kam k vodě, Kam do kempu, Kam na procházku, Kam vlakem, Kam na kole, Kam na vyhlídku, Kam do divadla, Kam na festival, Kam na koncert, Kam na hrad, Kam na zámek, Kam na hory, Kam na houby, Kam do lesa a podobně. Může se stát, že si ze seznamu nevyberete žádný výlet, potom doporučujeme v menu kliknout na DO PŘÍRODY DLE KRAJE, nebo na TIPY KAM NA VÝLETY, tam najdete všechny tipy výletů.


DinoPark Plzeň

DinoPark Plzeň

DinoPark Plzeň nabízí desítky statických i pohyblivých ozvučených modelů dinosaurů v životních velikostech situované v krásném lesoparku nad plzeňskou ZOO. 


Hrad Kašperk

Hrad Kašperk

Hrad Kašperk se nachází v malebném koutu Šumavy u nedalekých, 3 km vzdálených, Kašperských Hor. Jedná se o nejvýše položený královský hrad v Čechách (886 m n. m.).


Skryjská jezírka

Skryjská jezírka

Skryjská jezírka najdeme nedaleko obce Skryje na Křivoklátsku. Horní jezírko leží u Skryjského vodopádu, dolní jen o pár metrů dále mezi stromy.


Prášilské jezero

Prášilské jezero

Prášilské jezero leží v ledovcovém kotli, který je ohrazený žulovým valem a dvěma staršími morénovými valy. Výlet k Prášilskému jezeru je příjemnou procházkou pro dospělé i děti.


Muzeum piva v Plzni

Muzeum piva v Plzni

Muzeum piva v Plzni nabídne expozice která je víc jak zajímavá, je zde nejzevrubněji popsána historie pivovarnictví v Plzni. Nechybí zde ukázka podtácků, korbelů, džbánků a půllitrů.


Hromnické Červené jezírko

Hromnické Červené jezírko

Hromnické Červené jezírko je přírodní památka která patří mezi evropské unikáty. Voda Červeného jezírka je roztokem kyseliny sírové, proto v ní nežijí žádní živočichové ani rostliny.


Černé jezero na Šumavě

Černé jezero na Šumavě

Černé jezero na Šumavě leží pod severním svahem Jezerní hory. Černá barva jezera je způsobena odrazem tmavých lesů, které ho obklopují.


Čertovo jezero na Šumavě

Čertovo jezero na Šumavě

Čertovo jezero na Šumavě je ve skutečnosti takzvané Karové jezero ledovcového původu. Jezero sice patří mezi hůře přístupná, ale námahy rozhodně nebudete litovat.Výlet Plzeňský kraj, Výlety Plzeňský kraj, Tipy na výlet Plzeňský kraj, Kam na výlet Plzeňský kraj, Kam s dětmi v Plzeňském kraji.


Hukvaldy
Hukvaldy

Výlet Plzeňský kraj


Výlety Plzeňský kraj


Tipy na výlet Plzeňský kraj


Kam na výlet Plzeňský kraj


Kam s dětmi v Plzeňském kraji


Pinterest


Tipy kam na výlety


Do přírody dle kraje


Výlet Plzeňský kraj, Výlety Plzeňský kraj, Tipy na výlet Plzeňský kraj, Kam na výlet Plzeňský kraj, Kam s dětmi v Plzeňském kraji.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit